yalancı DOSTLUKLAR...

Yanliz_Kiz

Yeni Üye
Üye
yalancı DOSTLUKLAR...
yalancı dostluklar yalanci insanlar siir
YaLaNCı DOSTLUKLAR...

İnsanlar öyle bır bilmece kı
Çözemeden bu dunyadan gıdecegım
Benı oyle ezdıler
Öyle ezdıler kı Değirmen tasının tozuna döndüm
Benı ezen kım dıye arkama baktığımda
Hep DOSLARIMI GÖRRDÜM..

Yalancı gebelik durumu yaşıyan varmı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yalancı Gebelik olabilir mi? Yalancı Gebelik olabilir mi?
Merhaba; Adetim 20 günde birken son 2/3 ayda düzenli olarak ayda bire düştü. Haziran 24 ünde son adetimi gördüm. bitiminde ilişkiye girdik eşimle. son iki haftadır da gözümün bir anlık kararmasıyla moraracak derecede merdivenden düştüm, kusma...
Bilmedikleriniz 3
Yalancı mehdi nedir ? Yalancı mehdi nedir ?
Mehdinin olduğunu peygamberimiz belirtmişmidir birde yalancı mehdiler olabilirmi ?
Dini sorularınız ve cevapları 2
Yalancı gebelik nedir belirtileri nelerdir ? Yalancı gebelik nedir belirtileri nelerdir ?
Hamile olmadığınız halde tamamen inandırıcı gebelik belirtileri geliştirebilirsiniz. Yalancı gebelik gebeliğin hiçbir fiziksel kanıtı olmamasına rağmen, gebe olmayan bir kadının hamile olduğuna inandığı nadir bir durumdur...
Gebelik 2
Selanik Örgü Nasıl Örülür? Selanik Örgü Nasıl Örülür?
Sevgili bayanlar; bu yazımızda sizlere Selanik örgü modeli nasıl yapılır hakkında bilgi vereceğiz. Vermiş olduğumuz örnek ile sizlerde selanik örgü yapılışı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Selanik örgü nasıl örülür diye sizde merak ediyorsanız...
Örgü, Dikiş & Nakış 0
Yalancı gebelik durumu yaşıyan varmı? Yalancı gebelik durumu yaşıyan varmı?
Çok aşırı bir hamilelik isteği olmas veya çok aşırı bir hamilelik korkusu olması sonucunda vücudun beyinde gerçekleşen olaylar neticesinde kendisini hamile sanması ve buna yönelik değişiklikler meydana gelmesine yalancı gebelik denir. Beyin de...
Gebelik 0