Yalancıları Anlamanın Püf Noktaları!

ßeLeN

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Yalancıları Anlamanın Püf Noktaları!
yalancı erkek, nasıl olur, nasıl anlaşılır, en çok neyi yalkan söyler, erkekler hakkında herşeyi burada bulabilirsinizYalancıları anlamanın püf noktaları!
Sizce bir yalancıyı burun, burun ve kaş şeklinden anlamak mümkün olabilir mi? İngiliz bilim adamlarına göre görünüşe göre o kişinin yalancı olma ihtimali yüksek. İşte ilginç araştırmanın detayları...

İtalyan Psicologia e Salute isimli dergide yayınlanan araştırmada İngiliz bilim adamları dürüst ve yalancı kişilerin fiziksel görünümlerini inceledi.
Uzmanlar farklı ülkelerin siyasi liderlerinin(çoğu erkek olmak üzere) yüzleri üzerine bir çalışma yaptı ve "yalancı" olanların formüllerini yayınladı.
Araştırmaya göre dürüst birinin fiziksel özellikleri şu şekilde sıralanıyor:
* Oval veya yuvarlak yüz hatları
* Yumuşak bir çene kıvrımı
* İri, yuvarlak ve parlak gözler
* Orta büyüklükte bir burun
* Çok kalın olmayan kaşlar
* İnce burun köprüsü
* Geniş bir ağız ve ince dudaklar


Yalancı erkeklerin ise İngiliz psikolog ve fizyonomlara göre tanımı şu şekilde:
* Keskin hatlara sahip bir yüz
* Keskin bir çene
* Kalın kaşlar
* Küçük ve yayvan gözler
* İri burun delikleri ve büyük bir köprü
* Kalın udaklı ufak bir ağız

Araştırmacılara göre yalancıların ve dürüst kimselerin tanımlaması böyle. Elbette, bu genel bir kanı ve herhangi bir somut kanıt söz konusu değil. Ancak öyle yada böyle hepimiz yalancıların çok fazla tutunamayacağını biliyoruz. Nitekim, yalancının mumu ya yatsıya kadar yanıyor ya da çok önce sönüveriyor..
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
LALEZAR

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
Gözler hariç dürüst erkek tanımına kocacım çok uyuyor, bir yalanını yaklamadım henüz ammmmmaaaaaaa yakarsammmmm MUCKKK MUCKKKKK hahaha hahaha
 
Üst