yalancıyı nasıl tanırım????

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
yalancıyı nasıl tanırım????

Yalan söyleyenler genellikle göz temasından kaçınır. Ellerini ve kollarını daha az kullanır. Soru sorduğunuzda avucunu sıkar ya da ellerini size çevirmez.
Kod:

Genel tavrı değişir. Sakin bir insan aniden heyecanlı davranırken, daha hareketli insanlar donuk tavırlarla konuşmaya başlar.
Kod:

Kod:
Sorduğunuz basit sorulara daha önceden cevabını tasarladığı için gerektiğinden detaylı cevaplar verir. Fakat bunun ardından beklemediği bir soru sorarsanız birden bocalar ve cevap vermek için zaman kazanmaya çalışır.
Kod:

Kod:
Şaşkınlık, korku ya da mutluluk gibi duyguları belirten ifadeleri sadece ağız bölgesiyle sınırlı kalır.
Kod:

Kod:
Ayakta dururken ya da otururken yalan söyleyen birisi genellikle sırtını dik tutmaz.
Kod:

Bulunduğu rahatsız ortamdan kurtulmak isteğiyle gözünü kapıya çevirir ve konuştuğu kişiyle arasına mesafe koyar.
Kod:

Kod:
Sorulara net cevaplar vermez. Her zaman sakin karşıladığı sorulara aşırı tepkiler verir. Kendisi size soru yöneltmez.
Kod:

Kod:
Şakalar yaparak konuyu geçiştirmek ister ya da çok dramatik bir hikaye anlatarak sizi duyarsızlıkla suçlar.
Kod:

Kod:
Sık sık yüzüne dokunur. Burnunu çeker, başını kaşır. Özellikle ağız bölgesine yakın bölgelere dokunması dikkat çeker.
Kod:
10.jpg

Kod:
Üstündeki kıyafetleri düzeltir. Gömleğinin yakasını gevşetir. Ya da elinde tuttuğu bir cisimden güç almaya çalışır.

Cevap: yalancıyı nasıl tanırım????

valla bn bunların cogunu biliyorum:Dama biyerde okumadım tecrübelerimden yola cıkıyorum özellikle gözlerini kacırmaa yada zaman kazanmak hıı anlamadım gibi biseler demek :D falann etrafımda bazı insanların yalan söledini bildiim halde bazen yüzüne vurmuom,birde bnden borc knt falan alanlar gecikdirdiklerinde bisüri yalan buluolardı kimin yalan kimin dogru söledigi belli oluo hemen:D:D

katılıyorum bu yazdıklarına canım ama onların bide alışık olanları yani var işte onlar fena yalanı çok iyi kıvırıyolar

Geri