Etiketler:
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yalniz kalmak istiyorum..

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

YANLIZ KALMAK İSTİYORUMyahnlızlıkla başbaşaaa

Yalniz kalmak istiyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar bekar kalmak istiyor

Bayanlar bekar kalmak istiyor

Devir tersine döndü, günümüzde erkeklerden çok kadınlar bekar kalmaya hevesleniyor. Peki ama neden? "Bekarlık sultanlıktır" sözü, eskiden sadece erkekler için söylenirdi. Günümüzde ise evlenmek istemeyen kadınların sayısı çoğalmaya başladı. Bu artış sebepsiz olmamalı. Günümüzün çalışan kadınları için evlilik yaşamsal bir önem taşımıyor. İşte size bekarlığın,...
  2. Yalnız kalmak istiyorum...

Yalnız kalmak istiyorum...

memleketimize uzakta çalıştığım için ailem yanıma geldi.ama ben yalnız kalmak istiyorum.zaten yorgun oluyorum bide her akşam konu komşu toplanıyor.hem onlarada yorgunluk.benim yüzümden buraların kahrını çekiyolar.aaaaaaaaaayyy fenalık geldi artık.şööööle yalnız kalsam sessiz sedasız bi kafa dinlesem oooooffff:e015:
  3. hamis kalmak istiyorum artiiikkk

hamis kalmak istiyorum artiiikkk

arkadaslar 4 seneden beri ugrasiyoruz… 4 düsük oldu bu zamanda. benim gibi cocuk istiyenler gelsinler bu topige… bu heycani yanliz yasamak cok zooorrr
  4. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Kızlar bekar lik tan beri devam eden adet düzensizliği m var 2014 evlendim 1 yıl olduğumuz yer nedeni ile çocuk istemedik ve korudu m her hangi bir ilaç vs kullanmadım ve sonra korunma na ya başladım sürekli düzensiz doktorun söyledi şey polikist over dedi en son 5 nisan da adet oldum ve bugün adet oldum artık kaç gün oldu 3. Günü gel dedi hormon testi yapacak adet bitiminden 2 sonra rahim...
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Selamun aleyküm hocam ben dört aylık evliyim evlenince adetim düzensiz oldu bide sık sık tuvalete çıkıyordum doktora gittim iltihaplanma var dedi ilaç verdi onları kullanınca adetim düzene girdi ikinci muayeneye gittiğimde doktor iltihabın geçmiş dedi şimdide bu ayı umut içinde bekliyorum hocam adetime 3 gün kaldı ve benim normalde adetime 2 hafta bazen de 10 gün kala göğüslerim ağrırdı şimdi...

Sayfayı Paylaş