Yalnızım mutsuzum huzursuzum...

meleğim benim sewgilimde askerde kaç aydır göremiyorum onu çok özlüyorum gelsin hemen evleneceğiz seni çok iyi anlıyorum ama onu anlayamıyorum... onu okadar sewerken o seni üzebiliyor pes doğrusu seni elinin üstünde tutmalı elinin üstünde sen onun için çok kıymetlisin onu anlasın dank etsin kafasına ne halt işledide seni üzdü bu kadar meleğim.?

dosttanda yakın eştir bence.herseyi onunla paylasırsın bak suan o yanında olsa cok rahatlardın moralman cok iyi olurdun .. düzelir insallah en kısa zmanda moraln :)

Yalnızımm.... yapayalnız
ayrilikkkk-6091.jpg

Yalnızlık.... Şuanda hiç bir şey mümkün değil.... Şuan da her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben.... Şuan da sadece yalnızlık ve kahır var başucumda... Belkide sadece yalnızlık olsaydı bu kadar koymazdı bu gece bana :( Birde kahır var tarifsiz bir sızıyla.... Canım dediğim asker yarim; bu denli yalnızlıklara boğup bu denli canımı yakmasaydı belkide bu kadar hüzünlenmezdim..... Bir ses beklemek senden .. Gelecek küçük bir ses yarim.... belkide bir soluk... ama yk gecenin bu karanlığında suskunluğun en acımasız hançerden beter saplıyor hüznü bedenime... :( Ağlamaktan yazamıyorum bile derdimi .... ben bunu hakkedecek ne yaptım yarim.... Yalnızım mutsuzum huzursuzum....
canımm angelimm ya yazını yeni okudumm :18: inan çook üzüldüm allah sabır versin çook zor ne diimm bende yaşıyorum aynı şeyi... ama sen yalnız değilsin ki biz varız ve seni çook seviyoruz azıcık daha sabır angelimm çoğu gitti azı kaldı inşallah oda geçicek ne olur canımm üzme kendini ben hep yanındayım ...

Geri