Yalnızlık sözleri facebook 2012

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yalnızlık sözleri face
2012 facebook yalnızlık sözleri

Yalnızlık bazen insanı tribe sokar arkadaşlarım. Facede dolaşırken bir söz gördüm hem çok şaşırdım hemde inanılmaz güldüm :D:D Bahçelerde maydanoz tarzında bir sözdü çok güzeldi. Onu ve diğerlerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm sözleride tek tek ellerimle toparladım vallahi tam karma oldu :D:D

Tavuklar çiçek açmış
Ellerinde poğaça
Madem yüzme bilmiyordun
Niye çıktın ağaca :) :D:D:D:D

ALL SANA YANLIZLIGIN TRİBİ :)

dayim seni sordu
hangi demet
kadir inanir :)

Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir, kalbi de dahil. ..

Zaman mı? değil zaman/

akan zaman değil mesafelerdir:

Biz yeni bir hayatın acemileriyiz/

Bütün bildiklerimiz yeniden biçimleniyor/

Şiirimiz aşkımız yeniden/

Son kötü günleri yaşıyoruz belki/

İlk güzel günleri de yaşarız belki/

kekre bir şey var bu havada/

Geçmişle gelecek arasında/

Acıyla sevinç arasında/

öfkeyle bağış arasında/

(...) Biz kırıldık daha da kırılırız.

Kimse dokunamaz bizim

suçsuzluğumuza...”

(Cemal Süreya)

Bunca zamandır neredeydin..? ne görüyordun..? kalabalıklar arsında yalnız kalmam ben dediğin günleri unuttun mu? Ruhunda duyguların kalabalıklaştıkça ;aslında sen yalnızdın,tüm kararsızlıklarınla ve saplanıp kaldığın geçmişinle..şimdi kendine bakıyorsun ama farklı bir zaman diliminde yaşarken..oysa hiç sadık kalmadın acılarına... yüreğindeki sancıların seni artık affedecek ama kabullenmelisin tüm hayatın içinde sadece bir damla olduğunu...yoksa yanaklarını yalnızlığa terk ediceksin,ağlamayan gözlerinle..yoksa dilinden dökülen her kırık kelime, dağınık cümlelerle aklını terkedecek..
Artık dur ve dinlen;Yalnızlığından armağan edilmiş sözlerini dinle..dillendir.. Yalnızlığın seni hiç terketmedi şimdi sen ; Yalnızlığına ihanet mi edeceksin.....?

Zaman Akıp Gidicek Sana Olan Nefretim Asla Bitmeyecek Sözlerim Uçup Gidicek, Ama Yalnızlığım Hiç Bitmeyecek..

Sakın Birdaha Anma Adımı! Bırak beni kendimle Bırak beni yalnızlığıma, Seni Severek Ağlayacağıma Yalnızlığıma Sarılır Ağlarım En Azından Kalbimin Atması için Bir Sebep Olur.

yarimyamalak ask kirintilariyla yasamaktansa,adam gibi yalniz kalmayi tercih ederim

umutlarla kaplanmış bir kitap halindesin benim hayalimde sevmeyi bilmeyen aşkı tatmayan yıkık harabe gibisin benim kalbimde

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Geri