Yalvariyorum

Damladerya

Yeni Üye
Üye
Yalvariyorum
Merhaba,
25 yasinda bir bayanim istanbulda yasiyorum. 3 sene once bir evlilik yaptim ve esimin isleri icin onun kredi notu kotu oldugu icin bir kredi kullandim. Daha sonra asiri siddet ve darp yuzunden bosandim ve 6 ay oncesinde issiz kaldim. Suanda bankaya olan borcum 3 ay gecikti ve odeyemiyorum. Senet imzalarim her turlu borcumu geri oderim 8000 tl paraya ihtiyacim var yalvariyorum el uzatin.. Kendimi kesicem bankayla avukatlik oldum icra yoluna gitcekler ve isin icinden cikamiyorum.. Durumu herseyi ispat edebilirim herseyi lutfen...

Sevgili damla ,öncelikle Allah yardımcınız olsun.Gerçekten çok üzgünüm ..Ama kimsenin yardım edeceğini sanmıyorum zira sizin gibi sitemize onlarca yardım edin,borcum var,kredi çektim vs..gibi yardım mesajları gelmekte.Başbakanlığa gerekli evraklarla mesaj atın.Kendinizi kesmeniz çözüm olmaz yazık değilmi canınıza kıyıyorsunuz..Gerekli mercilere baş vurunuzu yapın.Allah yardımcınız olsun valla zor bir durum ..Umarım işleriniz yoluna girer damla hanım..

Sevgili damla öncelikle geçmiş olsun. Ama şu kendimi kesecem lafı o kadar saçma geldi ki bana. Sakın durumumu bilmiyor, halimi anlamıyorsunuz, benim yerimde olsanız gibi cümleler kurmayın lütfen. Kimin neler yaşadığını, ne çektiğini bilemezsiniz. 8000 TL değil 800.000 Tl için bile insan kendini kesmez. Kendinizi keseceğinize başka mantıklı yollar arayın. En kötü ne olur ? Avukat gelir eşyalarınız haczedilir. Değer mi bir kamyon eşyaya karşılık canınızı vermeye.
Sakin olun, iyi düşünün, mutlaka bir çıkış yolu bulursunuz. Dua edin, çözüm yolları arayın..

canım ben bu gibi durumları yaklaşık 6 yıl yaşadım ewt çok zor ama sabır et zamanla geçiyor borcun o kadar astromik bir rakam değil biz net 400 bin tl ödedik hiç kolay değil biliyorum Rabbime bol bol dua et ve üstesinden geleceğin çözümler üret unutma karlı boranlı dağların üstünde nasıl güneş açıyorsa zamanla seninde sıkıntın biticek yeterki tevekkül içinde ol.tedbirini al takdiri Rabbime bırak

Geri