Yapilan 3 negatif test ve Hamilelik belirtisi mi

Asiifi

Yeni Üye
Üye
Yapilan 3 negatif test ve Hamilelik belirtisi mi
Slm kızlar ben araniza yeni katıldım. Eşimle adetime 10 gün kala korunmasız ilişkiye girdik. Adet olmam gereken tarihten tam 11 gün geçti. 3 tane idrar testi yaptım hepsi negatif. Yurt dışında yaşadığım için hemen kan testi yapılmıyor 1 ay beklemem gerekiyor . Göğüslerimde ağrı yok karnımda hafif agri var ama onun disinda hic bir belirti yok? Sizce hamile miyim ya da neden testte negatif cıktı? Vücuttaki enfeksiyon idrar testinin doğru çıkmasına engel olur mu?

Mevsim değişiklikleri, stres ve enfeksiyonlar da regl gecikmesi yaşatabilir idrar testleri günümüz de oldukça net sonuçlar vermektedir çok nadir de olsa yanılma payı olabilir ama üçünün de yanılma payının olacağını pek sanmıyorum heleki 11 gün sonraki idrar testleri net bir cevap verir ama yinede her türlü ihtimali düşünerek bir uzman hekime görünmenizi tavsiye ederim gebelik varsa zaten kese oluşmuştur ve bunu doktorunuz anlayıp size söyleyecektir yoksada sağlık sorununuz varsa ona göre bir tedavi uygulayacaktır

Slm kızlar ben araniza yeni katıldım. Eşimle adetime 10 gün kala korunmasız ilişkiye girdik. Adet olmam gereken tarihten tam 11 gün geçti. 3 tane idrar testi yaptım hepsi negatif. Yurt dışında yaşadığım için hemen kan testi yapılmıyor 1 ay beklemem gerekiyor . Göğüslerimde ağrı yok karnımda hafif agri var ama onun disinda hic bir belirti yok? Sizce hamile miyim ya da neden testte negatif cıktı? Vücuttaki enfeksiyon idrar testinin doğru çıkmasına engel olur mu?

Selamlar,

Dönem gecikmesinde akla gelen ilk şey gebeliktir. Fakat her dönem gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Muhtemelen aşırı stres ve heyecan yapmışsınızdır gecikmeniz de bundan kaynaklıdır. Vücuttaki enfeksiyon gebelik testini etkilemez. HCG gebelik hormonudur. Yalnız kullanılan ilaçlar testi etkileyebilir. Ev tipi testler zaman zaman yanıltabilir. Geç döllenme söz konusu ise testte çıkmayabilir. 1 hafta içinde döneminiz başlamazsa tekrar test yapın..

Geri