Yapışan sakız saçtan nasıl çıkar

• Konbuyu başlatan Meliszxxzzx
  • Başlangıç tarihi
M

Meliszxxzzx

Forum Okuru
Yapışan sakız saçtan nasıl çıkar
Yapışan sakız saçtan nasıl çıkar ne yapmalıyım

Merhaba kızlar

Benim derdim çoook ama en zorunu söyliyeyim saçıma sakız yapıştı çıkaramadım nasıl neden yapıştı sormayın hikayesi uzun yapıştı işte. Saçlarım bir de ince telli sakız da yapışınca tam oldu . Saça yapışan sakızı nasıl çıkartabilirim. Sakın bana kestir gitsin demeyim ben saçlarımı uzatmak için neler neler yaptım sağlıklı olsunlar diye işte sakınılan göze çöp batarrrr sakızı saçımdan nasıl çıkarabilirim

Merhaba Melis

Şimdi sana kesin çözümü söylüyorum ........ Kes saçını kimse kurtaramaz o saçları...kes gitsin... Desem olmaz demiii.. Yok yok kes demiyorum ama babaannem aklıma geldi aynen senin gibi saçına sakız yapışmış diyeceksin ki saçında sakız ne geziyor aslında tülbetinin ucuna sakızını yapıştırmış ama sakız bunu anlamadığı için o gidip saça yapışmış ... :)

Kuzum sana basit bir metod söyliyecem hemen sakızdan kurtulabilirsin. Buzlukta buzu alıyorsun alüminyum folyo ilesakız yapışan yeri buzla bir güzel sarıyorsun . Yarım saat bekliyorsun. Yarım saat sonra sakızı kolayca çıkarıyorsun. Minik kırıntıları kalabilir onlar da yıkanınca geçer

Geri