Yaprak Dökümünün Fikreti Çırılçıpak

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yaprak Dökümünün Fikreti Çırılçıpak
yaprak dökümündeki fikretin gerçek adı yaprak dökümü fikretin gerçek adı dökümünün fikreti dökümü fikret


'YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN FİKRET'İ BENNU YILDIRIMLAR, BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRDIĞI 'GÖKTEN ÜÇ ELMA DÜŞTÜ' ADLI FİLMDE 10 SANİYE BOYUNCA ÇIPLAK GÖRÜLÜYOR!..

ÜNİVERSİTELİ FAHİŞE
Bennu Yıldırımlar, 'Gökten Üç Elma Düştü' filmindeki duş sahnesiyle çok konuşulacak. 10 saniye süren bu sahnede Yıldırımlar çırılçıplak! 'Yaprak Dökümü'nde mazbut abla Fikret'i canlandıran Yıldırımlar, filmde üniversite mezunu olduğu halde geçimini fuhuş yaparak kazanan Nilgün'ü oynuyor. Bugüne kadar altı filmde rol alan başarılı oyuncu ilk kez başrolde.

KAPATACAK BİR ŞEY YOK
Daha önce dizide öpüştüğü için fanatik izleyicilerden tepki alan, meme kanseriyle ilgili bir kampanya için soyununca da çok tartışılan Yıldırımlar o dönem şöyle konuşmuştu: 'Görünen bir şey yok, fazla bir şey yok kapatacak!' Oyuncu bu filmdeki sahneler için ise henüz bir açıklama yapmadı.

MARTTA VİZYONA ÇIKIYOR
6 Mart'ta vizyona girecek film, Bursa İpekyolu Festivali'nde 'En iyi film' ve 'En iyi senaryo' ödüllerini almıştı. Film, bir hırsız ve komşusuyla birlikte cinayet işleyen fahişe Nilgün'ün yaşadıklarını anlatıyor.
 

GuL_CiCeGi

Yeni Üye
Üye
Cevap: Yaprak Dökümünün Fikreti Çırılçıpak

vay be ben bıle cok şaşırdım ama sonucta yaprak dökümünde sadece FİKRET karekterınde masum gercek hayatda nasıl bırı bılemeyız
 
Üst