1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Yapraklar...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Ne kadar dogru bir söz degilmi meleklerim, YAPRAKLAR SON BAHAR GÜNÜ HEP ACMAK ISTER... Buyrun...

Bugün Yine Tek Başıma Sabahladım..

"...Üzülmedim yoksun diye.. Nasılsa bir gün gelir..
    Ben de ağlarım..."

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    kız< ne güzel olmuş canım parmaklarına sağlık ..................

Yapraklar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak dökümü

Yaprak dökümü

Bütün hayatını beş çocuğuna iyi fikirler ve temiz ahlak vermeye adayan Ali Rıza Bey, bir haksızlığa göz yumması istenince kaymakamlık görevinden istifa eder. Kızı Necla da İstanbul’da üniversiteyi kazanınca, ailece İstanbul’a yerleşmeye karar verirler. Aileden kalma eski evin tadilatı, Leyla’nın üniversiteye hazırlık kursu, Necla ve Ayşe’nin okul masrafları derken Ali Rıza Bey’in emekli...
  2. Yaprak motifi

Yaprak motifi

yaprak motifi örgü yaprak nasıl yapılır motifleri nasıl örülür motifi yapılışı 3 ilmek başlanır : 1 - 1 haroşa, 1 arttır (ipliği şişe dola), 1 düz, 1 arttır, 1 haroşa... 2 - Arka yüzde tüm ilmekler ters örülür. 3 - Yanlar haroşa yapılır, 1 ör 1 arttır uygulanırken ortadaki tek düz ilmek yaprağın orta eksenini oluşturur, orta ilmeğin her 2 yanından da ilmek artışı yapılır. Örülen haroşa...
  3. Gül Yaprağı

Gül Yaprağı

Uzakdoğuda bir budist tapınağı bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu ve burada geçerli olan incelik, anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti. Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı kapıda öylece durdu ve bekledi. Burada sezgisel buluşmaya inanılıyordu, kapıda tokmak ya da çan, zil türünden ses çıkaran bir gereç yoktu. Bir süre sonra kapı...

Sayfayı Paylaş