yaptıgım sizce doğrumu

Nesibe ayan

Yeni Üye
Üye
yaptıgım sizce doğrumu
8 aydır süren bir ilişkim vardı erkek arkadasımla askerden geldikten sonra tanıştık ve hersey cok hızlı gelişti ve ben ona cok cabuk bağlandım oda bana cok cabuk bağlandı Hersey cok güzedi ilk başlarda daha 15.günlükken ilişkimiz face şifresini istedim ve verdi facedeki mesajlarını okudum öyle cok yaptıgı capkınlıklar yoktu olsada gecmişte oldugu için kurcalamadım ama gözüme bir kız takıldı onunla msjlarını okudum ve o kişinin halasının kızı oldugnu almanyada yasadıgını öğrendim ilerleyen mesajlarında askerlik döneminde birbirlerine daha nceden beri ilgi duyduklarını ama akraba oldukları için aralarında bişey olamıcağını flan konusmuslar bende kıskanclık yapıp kızı sildim erkek arkadsımda buna karı cıkmadı dah sonra ilerleyen aylarda 8.ayımızın basında tekrardan konusmaya başladıkları gördüm bu bizim aramızda cok sorun oldu sürekli kavga etmeye başladık ve bana o kız yüzünden yalan söylemeye başladı gene kavga ettiğimiz bigün sevgilim işteyken facesini acıp o kızla konustum sevgilime olan saygımdan kıza ağır bir laf kullanmadım ama kız bana cıkısınca dayanamadım baya bir atıştık ve sevgilimi arayıp benim ona küfür ettiğimi felan söylemiş bende sevgilimle konusurken dayanamadım neden bana onun için yalan söyledin neden beni incilttin diye bağırmaya başladım oda içimde ona karşı bişler var konusmaya başlayınca kafam karıstı ama seni cok seviyorum neolur beni bırakma sensizlikten korkuyorum dedi ama ben bunu kaldıramadım ve Bitti diyip telefonu kapattım defalarca aradı ama acmadım daha sonra gene dayanamayıp facesini actım halasının kızına benimle ilgili birsürü yalanlar söylemiş işte ilişkimizi inkar etmiş benim ona taktıgımı söylemiş bunu hazmademiyorum sizce doğrumu yaptım ayrılmakla ama onu cok seviyorum ve hergece beni özelden arayıp iyi geceler diyip öyle yatıo şimdi cok pişman ama sizce affetmelimiyim ?

En kötüsüde ne biliyomusun ya canım ya van depreminde annesini kaybetti ona cok üzülüyorum kadını cok seviyordum ve o süreçte hep yanında oldum birgün bile allah razı olsun demedi ama işte içimde olan sevgi beni yumusatıyo bazende ondan nefret ediyorum cevremdeki insanlarda cok etkiliyo beni

inş hakkımda hayırlısı olur cünkü onunla gercekten cok mücadele verdim bunları haketmediğimi düşünüyorm verdiğim kararında hep arkasında durdum ama içimdeki duylara yenik düşüyorum arada sırada.

sana yaptığı şeyi nasıl hazmedebilirsn? kızla konuşuyo diyosun ve senin hakkında benim peşimi bırakmıyo falan diyomuş.esas olan o konuştuğu kız yedek olan sensin.üçüncü şahıs sen oluyosun bu durumda.o kız onun için ön planda.sen nasıl aşamıyosun bu durumu.oda o kıza karşı aşamamış bazı şeyleri anlatabiliyomuyum? bırak boşver.hayatına bak sen.sakın değer verme artık sakın.zaten ona değer veriliyo ihtiyacı yok buna.ama senin var.o yüzden hayatına yön ver çıkar hayatından onu.

tabii yaa en başta yalan söylemiş sana cnm yalanla dolanla ilişki yürümez meğer sevgilin var ne diye o kızla konuşuyosun haaaa kuzenidir ya da akrabasıdır o ayrı konuşur ama böyle aralarında özel bişiler hissediyorlarsa seninle ne diye cıkıyo o zaman yaaa afedersin hakikatende yedekte dursun olaylarına girmiş sanki amannn elini sallasan elllisi boşverrr ayıp etmişşşşşş:hıh:

lütfen beni yalnis anlama ama sen namusunu sokakta bulmadan, o sana Allahdan bir emanet. Bunun icin, iliski yasama derim, Allaha dua et dogru isani adam gibi adami yollasin sanaki, namusunla ter temiz evlen. 1 yil onunla 8 ay bununla harcanma derim. o cocuga gelince niyei ciddi olsaydi sana o sekiz ayda bir yüzük takardi. takmadigina göre sende takma kafana derim. Allaha emanet ol

Aslında cok haklısınn şimdi verdiğim karardan hiç pişman değilim cok teşekkür ederim içim şimdi daha rahat Ben 3.kişi olmak istemem oda onun ayıbı rabbim olanı biteni bana yasattıgını görüyo artık yoluma bakıcam...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri