Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!!

B

BynCan

Forum Okuru
Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!!
Gercekten ev temizligini sanki onlardan baska hic
kimse yapmiyo.Acayip sinir oluyorum.Temiz olan insan evinden
belli olur zaten.istanbulu fethetmis gibi anlatmaniza lüzum
yok..

sadece temizlik olarak değil bende her yaptığını öve öve anlatanlara gıcık oluyorum bırakın insanlar sizi takdir etsin yaptıklarınızı övsün son derece ukalaca bir davranışben şöyleyim ben bunu şöyle güzel yaparım aman çok temizim titizim falan filan sanki dünya sadece onların ekseninde dönüyor onlardan başkası yapamaz gibisinden hiç sevmediğim davranışlardan birisi bu..

Temizlik imandan gelir tabiki övünülecek bir durum fakat kişi kendince övünmeli . İnsanlara karşı değil. Ayrıca temizlik bir gereksinim bunu dillendirmenin ne manası var anlamış değilim. Eee aklı kıt olanların mahareti de bu olsa gerek :D

Kendi kendi övenleri sevmeyen biriyim. Ayrıca başkasının övgüsünüde sevmem. Sırf başkası beğenip taktir etsin diyede bir şey yapmam. Yaptığım her şey kendi huzurum ve mutluluğum için. Ev temizliğine gelince çoğu insan başkasına gösteriş için temizlik yapar benim gibi tek tük parmakla sayılacak kadar olanlar ise titiz olduğu için temizlik yapar. Temizlik övünülecek birşey zira iman kaynaklı bir durum.. Yapılan temizlikte bu arada helal ve haram gözeterek yapılmalı yoksa silip süpürmekle toz almakla temizlik olmaz ..

Geri