yardım eder misiniz?

Merve2209

Yeni Üye
Üye
yardım eder misiniz?
erkek arkadaşımla 19 temmuzda biraz yakınlaştık ama tam bir birleşme olmadı ondan 2 gün sonra adet oldum zaten adetlerm sancılı olur hala da adet oluyorum eylülün 15inde ekimin 17sinde ve kasımın 17sinde adet oldum ama adet olarak da hamile kalınıo die korkuorum onun dışında mide bulantısı baş dönmesi kokuya hassaslık göğüs uçlarında koyulaşma kalp atışlarında hızlanma iştahımda açılma aşerme ya da başka bi belirti yok üşüttüğümde ara ara kasıklarım sancır ama zaten azck sancıyıp geçio ayaklarımı üşüttüğümde de. korkudan ne doktora gidebildim ne de bi test alıp yapabildim hamile olsam 14.haftada olmam gerekio ama hala bi belirti yok kist falan varsa die korktum ama yine de böle bişi çıkarsa ne yaparım die gidemedim bu haftalarda steteskopla bebeğin kalp atışı duyulur diodu internette baktım kalp atışı gibi deil karnıma bastırdığımda göbeğim atıo sadece ama çok basınç yapınca da karnım şişio sanki bana biraz akıl verin ilk defa başıma böle bişi gelio zaten korkumdan ne yapacağımı şaşırdım korkudan kendi kendime psikolojik olarak belirti üretiomuşum gbime de gelio bu korku rüyalarıma girmeye başladı siz bilirsiniz belki die size sorayım dedim

Geri