Yardım edin gelecek korkumu yenemiyorum

E

esmin 2440

Forum Okuru
Yardım edin gelecek korkumu yenemiyorum
iyi günler bende uzun zamandır bir korku var gelecek korkusu kafamdan atamıyorum bu yüzden hiç bir şey yapmak istemiyorum:(

Merhaba, Gelecekte neler olacağı konusunda neredeyse herkes endişeleniyor. Yakın gelecekte iyi veya kötü bir şeyin olup bittiğini bilmemek, çok fazla korku ve endişe yaratabilir. Kimsenin geleceği % 100 kesinlik ile öngöremediğini unutmayın. Korktuğunuz şey olsa bile, hangisinin sizin yararınıza olacağını tahmin edemediğiniz koşullar ve faktörler vardır. Çoğu zaman, kaygılarımız sorunu daha da kötüleştirebilir. Yapabileceğiniz tek şey, her gün elinizden gelenin en iyisini yapmak, en iyisini ummak ve bir şey olduğunda, adım adım ilerlemektir. Ve şunu unutmayın Gelecek olasılıklarla doludur hayatınızı kontrol altın da tutamazsınız . (Fark etmeniz gereken şey, kontrolünüzde olmayan şeylerden korkmaktan vazgeçmek ) Siz istediğiniz kadar plan proje yapın, Yaratıcının dediği olur. Hayatın ne getireceği belirsizdir. 1 saniye sonra bile bizi neyin beklediğini bilmiyoruz. Dolaysıyla bilinmeyen bir şey için kaygılanıp üzülmek yersiz. Anı yaşayın , ne geçmişe nede geleceğe takılmayın. Geleceğin endişesini yönetmede problem yaşıyorsanız mutlaka bir terapistten yardım alın..

Geri