Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardım edin sistem geri yükleme yapamıyorumm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

acil yardım lazım lütfen, ablamın laptopundan silmemem gereken bişeyi sildim sistem geri yüklleme yapayım dedim yapamıyorum yardım ne olur, ablam beni öldürürr :((((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bir program veya sürücünün yüklenmesi bazen Windows'un yavaş veya beklemeyen bir şekilde çalışmasına neden olabilir. Sistem Geri Yükleme, bilgisayarınızın sistem dosyalarını ve programlarını her şeyin yolunda gittiği bir zamana döndürerek sorun giderme için saatlerce çabalamanızı potansiyel olarak önleyebilir. Belgelerinizi, resimlerinizi ve diğer verilerinizi etkilemez.

Windows 7'de daha fazla sistem geri yükleme noktası oluşturabilir ve kişisel bilgisayarınız geri yüklendiğinde hangi dosyaların kaldırılacağını veya ekleneceğini kesin olarak görebilirsiniz.

Daha fazla koruma için, Sistem Geri Yükleme'yi e-postaların, resimlerin, belgelerin ve diğer kişisel dosyaların güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanan Yedekleme ve Geri Yükleme ile birlikte kullanın.
    Sistem Geri Yükleme'yi kullanmak için

Geri Yükleme'yi başlatmadan önce tüm açık dosyaları kaydedin ve bütün programları kapatın. Sistem Geri Yükleme bilgisayarınızı yeniden başlatır.

Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatarak Sistem Geri Yükleme'yi açın. Arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazın, ardından arama sonuçları listesinde Sistem Geri Yükleme'yi tıklatın. Yönetici izni gereklidir Yönetici parolası veya onay istenirse parolayı yazın veya onay verin.

Bir geri yükleme noktası seçmek ve bilgisayarınızı geri yüklemek için sihirbazdaki adımları takip edin.

yardım edin sistem geri yükleme yapamıyorumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yükleme

Yükleme

Rüyada bir araca bazi seyler yüklediginizi görmek, sizden istenilen seyleri kolaylikla yapacaginizi bu yüzden bir zorlukla karsilasmayacaginizi, bu suretle hem ailenize hem de kendinize faydali bir is yapacaginizi gösterir.
  2. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...

Sayfayı Paylaş