Etiketler:
  1. büş büş

büş büş Forum Okuru

yardım edin tecrübelerinize güveniyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında büş büş tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar. ben altı aylık evliyim ve ilk defa bu ay adet olmadım şuan 10 gün oldu ve 7. günde idrar testi yaptım negatif çıktı. ama daha sonra yazılanları okudum ve sabah yapmalıymışım ne kadar doğru ben öğle gibi yaptım çok istiyoruz yardım edin lütfen ...

yardım edin tecrübelerinize güveniyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım edin !

Lütfen yardım edin !

arkadaşlar kısa kesicem. ben deli gibi mert die birisine aşığım bunla 7 ay cıktım. ama 7 ay sonra murat die birisi yüzünden ayrıldık. mert, muratla aramda herhangi bi ilişki olduugnu snanediyodu o yüzden mert benden ayrıldı.aradn 3 ay gecti ben bunla ne konuşabildim nede görebildim. mert benim bi arkime ben kaderi hiç sewmedim dmeiş ben bunu duyunca bittim tabi sonucta merte aşığım. her nese...
  2. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...

Sayfayı Paylaş