Etiketler:
  1. RED-@NGEL

RED-@NGEL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım edin .....

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında RED-@NGEL tarafından paylaşıldı.

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: yardım edin .....
    canım benim burası tanışma kaynaşma ilk merhabalaşma bölümü sorunun profiline resim yüklemekse vereceğim linke tıkla ordan sorununu yaz yada varsa oku
    Öneri-Soru-Sorunlarınız - Meleklermekani.Com

yardım edin ..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım edin :(

lütfen yardım edin :(

merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde...
  2. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

4 aylık kızım var.emmiyor biberon tutmuyor ne yapmalıyım yardımcı olun nolur
  3. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...

Sayfayı Paylaş