Etiketler:
  1. derya321

derya321 Forum Okuru

yardım edin

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında derya321 tarafından paylaşıldı.

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Değerinizde gebelik olmadığını gösteriyor.Hekime görünüp muayene olun..

yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin .....

yardım edin .....

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(
  2. lütfen yardım edin :(

lütfen yardım edin :(

merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde...
  3. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

4 aylık kızım var.emmiyor biberon tutmuyor ne yapmalıyım yardımcı olun nolur
  4. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  5. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş