1. anjarebelde

anjarebelde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardım lütfen !!!

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında anjarebelde tarafından paylaşıldı.

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum

2. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bence hamilesin ama yine de test yap. ben geçen ay yalancı gebelik yaşadım. yani adetim gecikti, kasık ve bel ağrısı oldu, midem bulandı, kokuya karşı hassaslaştım vs. test yaptığım gece hamile olmadığımı öğrenince hemen adet oldum. doktor hamile kalmayı çok istediğin için beynin bir oyunu dedi. biçok kadın bunu yaşarmış. :)
    eğer istiyorsan umarım hamilesindir :)

Yardım lütfen !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım!!!!

lütfen yardım!!!!

mrb bayanlar yardımcı olursanız çok mutlu olurum..benim sevgilim asker..ilçede garnizon komutanı olarak görev yapıo.jandarma üstteğmen sınıfı.yakında sözlenicez onunla allah nasip ederse.ama beni çok korkutuyo:( hayal ettiğin gibi bi hayat veremem sana dio.çok zor günler beklio bizi dedi.hep olumsuz hep olumsuzzzzzzzzzzz şeyler söyledi neden acaba? gerçekten öle mi neler beni beklio olcak? onu...
  2. lütfen yardım !!

lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  3. lütfen yardım!!!

lütfen yardım!!!

arkadaşlar benim imzamın üstündeki beğen butonunu ben nie göremiyorum?
  4. yardım lütfen

yardım lütfen

merhaba arkadaşlar bu soruyu çok sordum ama neolur yardım edin ben geçen ay kist tedavisi gördüm 10 gün doğum kontrol hapı kullandım regliyken sonra bıraktım 10 günde soğan kürü içtim 17 haziranda regl oldum 1 temmuza kadar bu ay hala regl olmadım dün kan testi yaptım negatif çıktı ama bende hala regl yok bu sorunun cevabını verirseniz sevinirim:hasta:
  5. Lütfen yardım

Lütfen yardım

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim

Sayfayı Paylaş