yardım melekler

Kafan karismasin canim,cevresinde ol,onunla direk olarak degilde dolayli yoldan konus zaten konustukca onunda sana uygun olup olmadigini anlarsin,belki de sen onu tanidikca istemeyeksin yada o seni tanidikca sevecek vs..yine de ben kimseye acilmadim bu yuzden sana git direk olarak acil diyemiyorum ama hoslandigim kisilerde hep benden hoslandi.Gerekirse sac rengini seklini vs birseyleri degistir bir sekilde ilgisini cek,bunu sen bulacaksin,kolay gelsin.

valahi normalde lisede olsam gider direk teklif bile ederdim ama şimdi böyle bi çekingenlik var üstümde :) gördüğüm zaman ilgimin olduğunu bellii edecem bu kafa karısıklığndan kurtulmam lazım :) inş. güzel haberler veririm sizlere :) :) iyiki bu siteye üye olmuşum çok sağolun melekler:d040:

canım bence söyleme kendini farkettirmeye çalış ama duygularını belli etme sonuçta reddedilme durumuda var eğer onunda aklında sen varsan gelip kendisi sana açılır zaten

kızlaaaarrr oldu bu iş vallada oldu billada oldu :yeah: az önce face'den konustuk dedim ki ben sana hayranım aşığım odaa madem öyle nie hiç pas vermiyodun falan allahım allahım rüya gibii :)))))) biliyomusuz oda kansermiş suan amerikadayım dedi neden dedim tedavi göryorum.. ne tedavisi dedim kanser dedi... ne kanserii ilik :(

Geri