1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yardım ! Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen yardım edin, abim görmeden halletmeliyim bu sorunu, msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden olabilir ? Ne yaptım da böyle oldu :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Denetim Masansında Msnyi Onar de Yada bu sorun Çoklu Msn den Kaynaklanıyor olabilir.Çoklu Msn Varsa Sil Msn Tekrar Yükleyin sorun Düzelcekmi Yada İnternet Bağlantısından Olabilir

Yardım ! Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YouTube açılıyor

YouTube açılıyor

Atatürk'e hakaret eden içerik nedeniyle 6 hazirandan beri kapalı olan video paylaşım sitesi YouTube, yerelleşme sayesinde yasaktan kurtuluyor. 6 Haziran'dan beri kapalı olan YouTube yakında açılabilir. Peki hangi formül düşünülüyor? Telekomünikasyon Kurumu yetkilileri ve YouTube temsilcileri arasında yapılan görüşmelerde, sitenin Türkiye'ye özgü bir arama motoru kurması...
  2. kendiliğinden çoğalan kum

kendiliğinden çoğalan kum

Duyunca çok şaşırmıştım...Hayret kendine kendine kum nasıl çoğalır diyorsanız buyrun meleklerim okuyun Sedir Adası ( kleopatra adası )... Mavinin her tonundaki deniziyle ve Dünya üzerinde kolay kolay görülemeyecek bir özelliğe sahip olmasıyla, Marmaris 'in hatta Türkiye 'nin en önemli turizm bölgelerinden biridir. Binlerce sene önce Kleopatra ve Antonius Sezar'ın bu adada büyük bir aşk...
  3. msn e giremiyorum melekler yardım acilll

msn e giremiyorum melekler yardım acilll

selam melekler dün sabah pcmi açtğm da nete bağlanamadım internet explorer den giremeyince bende google chrome den girdim nete we bağlandım ama msn açmıyo neden olabilir lütfen yardım edin
  4. Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden ? Selam arkadaşlar benim Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor neden acaba?
  5. yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

Msn şifremi kırarlar diye ayarladığım gizli yanıtı unuttum ne yapacağım şimdi imdaatt:S:S Hemen değiştirmem lazım yardım edin :S

Sayfayı Paylaş