Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar tırnaklarım bir türlü uzamıyor. Sağlıklı ve iyi bir şekilde tırnaklarımı nasıl uzatabilirim bunun için kür vs var mı neler kullanıyorsunuz iyi tırnak uzaması için. Benimkisi az bişi uzuyor kırılıyor bunu nası düzgün şekilde uzatırım tırnaklarımı nasıl sağlıklı ve dengeli olarak uzatabilirim kırılmadan.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bir tas ılık suya bir çorba kaşığı tuz, birer tatlı kaşığı limon suyu ve sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyun ve ellerinizi tutabildiğiniz kadar bu suda tutun. Her akşam bunu uygulamaya devam edin, tırnaklarınızı güçlendirecektir. Ayrıca tırnaklarınızı limonla ve badem yağıyla ovabilirsiniz. Bu formülleri ölçülerini artırarak ayaklarınız için de uygulayın. Tırnak kırılmaları neden olur Tırnaklarınızın çatlamasının nedeni sizin demir eksikliği ve kansızlık yaşamanızdır. Bence önce bir doktora gidin ve tahlil yaptırın. B12 ve A vitamini alın. Her sabah bir çorba kaşığı çökelek yiyin. Kara üzüm ile beslenin.

Yardım Tırnak uzatmanın yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnaklarım  yardım lazım :(((((

Tırnaklarım yardım lazım :(((((

tırnak neden uzamaz tırnaklarım uzamıyor tırnağım uzamıyor takma tırnak nerede satılır tırnaklarım çok kısa Benim tırnaklarım çok kısa. Vede ben onları stresten yiyormuşum tam olarak yemiyorumda ısırıp atmak işte.Ben tırnağımın 1 hafta iiçinde çabuk uzamasını istiyorum.:uhu: :uhu: Bana yardım edinn. arkadaşlarımla buluşacağım beni böğle görmesinler . Ben daha 14 yaşındayım liseye başlıcam yeni...
  2. Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri Doğal Olarak Boy Uzatma Sevgili melekler, bu yazımızda doğal boy uzatma teknikleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz :) Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim...
  3. Hızlı kaş uzatmanın yolları meleklere özel

Hızlı kaş uzatmanın yolları meleklere özel

kaş uzatan ürünler kaş uzatma yöntemleri hızlı kaş nasıl çıkar Biz kadınların güzellik sorunlarının başında gelir yanlış alınan kaşlar, seyrek kaşlar ve şekilsiz kaşlar. Daha önce ki yazılarımız da bir çok kez dile getirdik, kaşlarımızın yüz güzelliğimizde ki önemini ve mimiklerimizde ki payını ve bakışlara katan anlamını. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere kaşlarınızı hızlı uzatmanın...
  4. Doğal yollarla kirpik uzatmanın yolları

Doğal yollarla kirpik uzatmanın yolları

Kirpiklerinizin kısalığından yakınıyorsanız eğer doğal yöntemlerle kirpiklerinizi besleyerek ve güçlendirerek daha uzun ve gür olmasını sağlayabilirsiniz. Evde kolayca uygulanabilen ve oldukça ekonomik olan bu doğal kirpik uzatma yöntemleri, kirpiklerinin kısa ve seyrek olmasından yakınanlar için. Bu yöntemlere geçmeden önce kısa bir hatırlatma yapalım; tüm bu uygulamalar sırasında sabırlı...
  5. Sağlıklı tırnak nasıl uzatılır ?

Sağlıklı tırnak nasıl uzatılır ?

Ellerimiz bizim için çok şey yapar; Dokunma, hissetme, tutma, tutma, manipüle etme ve sonuçta kendimizi ifade etmemize izin veriyorlar. Konuştuğumuz halde ellerimiz, konuştuğumuz gibi hareket ettiklerimizden mesajımızı daha açık bir şekilde iletmemize yardımcı olur.Eller biriyle tanıştığımızda fark ettiğimiz ilk şeylerden biridir.Bunu aklımızda tutarak, tırnak bakımının ne kadar önemli...

Sayfayı Paylaş