Etiketler:
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yardım!!!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ben sadece bu üye aile albümünde üye olmadan da resimlermizinde cıkıp cıkmadıgını merak ettim resim koyucam ama korkuyorum yani üye olmadanda bbaskaları görebiliyomu

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: yardım!!!
    Sadece üyeler görebiliyo o bölümü..dikkat edersen yazıyoda zaten..

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    hmm orayı görmemişim saol

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

sanırsam cevapla rahatlamışsın bize gerek kalmamış :D:Dilgin için tşkler Monera_angel :)

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yardımız için tesekkür ederim en kısa zzamnda bende resmimi koyucam inş

yardım!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaRıM/

YaRıM/

Kör kuyular içinde... Kör dügüme dönmüs hayatıyla... yolunu kaybetmis kör bir kızım BEN. Kör olasıca duygularının beynini köreltmesine müsade eden... kör bir seyirciyim. Her seferinde hayatın kör noktasına tam isabet ettiren kör bir atıcıyım. Akıllanmayan ve herseye ragmen, körükörüne inanıp, baglanıp iyi niyeti her daim yanında tasıyan... hayatla körebe oynayan ve yakalayamayan bir...
  2. Yardım...

Yardım...

Arkadaşlar benim şuanki sevgilim çok iyi birisi...Onun sözüne inanyrm güvenyrm yaklaşık 3-4 aydır tanışıyoruz ama çıkmaya başlayalı 20 Gün oldu... 20 gündür Hiç görüşmedik onunla konuşamyruz ya o uygun olmuyor ya da ben ve onu çok iyi tanıdığımı düşünüyorum ve sanırım eski sevgilisini hala unutamamış gibi görünüyor bu durum canımı çok sıkıyor onunla bu konu hakkında nasıl konuşmalıyım...
  3. yardım:((

yardım:((

mrblar..doğum tarihim 24 ocak 1988 onunkide 23 temmuz 1984..aramızda şu ana başlamaya yakın birşeyler var..benim için hayırlı olur mu? eğer başlarsa sonumuz olur mu?tşk. ederim..
  4. yardım :)

yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  5. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız

Sayfayı Paylaş