Etiketler:
  1. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardım...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Cyda tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benim şuanki sevgilim çok iyi birisi...Onun sözüne inanyrm güvenyrm yaklaşık 3-4 aydır tanışıyoruz ama çıkmaya başlayalı 20 Gün oldu... 20 gündür Hiç görüşmedik onunla konuşamyruz ya o uygun olmuyor ya da ben ve onu çok iyi tanıdığımı düşünüyorum ve sanırım eski sevgilisini hala unutamamış gibi görünüyor bu durum canımı çok sıkıyor onunla bu konu hakkında nasıl konuşmalıyım bilmiyorum lütfen yardım eder misiniz?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ayni sorun bendede vardi canim.
    Aslinda iki yetiskin, olgun insansaniz, ki öyle oldugunuzu düsünüyorum, acik acik sorman lazim canim, yani pat diye: sen hala seviyormusun onu , seklinde degil tabiki.

Mesela nelere sait oldunda böyle birseyi iddia ediyorsun, bunlari acik acik ortaya dök örnegin: sende sunu sunu, bunu bunu gördüm, ve bu kanata vardim gibi.

Eminim oda, bu durumun seni rahatsiz ettigini gördügü zaman sana acilacaktir.

Cevabi eger ; evet onu unutamadim ise, artik sana kalmistir canim, ya gercekten eski anilara savas acacak, onun Onu unutmasini saglayacaksin (ki eger gercekten seviyorsan ve onun seni zamanla daha cok sevecegini düsünebiliyorsan).
    Yada önündeki maclara bakacaksin tatlim.

Umarim onu unutmustur, ve sana gercekci olur canim :)

Saglicakla kal...

Hersey gönlünce olsun :)

3. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya doğru haklısın da ilk başta gayet iyi başladık gayet güzeldi ama şuan o kadar soğuk ki az önce konuştuk gibi işte çok soğuk gerçekten.. Ne bileyim onunla öyle konuşmaya da korkuyorum açıkcası eskiden geldğinde o yazardı şmdi ben yazıyorum ne oluyor bilemyrm ama iyi şeyler değil galiba..

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hercaime katılıyorum,zaten söylecek birşeyde kalmamış.ama şunu söyleyim eskiyle baş etmek çok zor.Allah yardımcın olsun canım.

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    Eger,eskiyi unutup senin ile devam edecekse sorun yok,eskiye takilip kalacaksa zaten seninle baslamadan bitirecektir.Belki de dusunceleri karisiktir ve biraz onunda dusunmeye ihtici vardir.Fakat erkekler eskiyi silmeden yeni bir iliskiye baslamazlar,biraz rahat ol,bakalim zaman gosterecek ne olacagini,hayirlisi olsun.

6. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence açik açik sor sonuçta ijkinizde yetişjkin insansiniz guzellijkle jkonuş eminim seni anlayacajktir

7. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağ olun işe yaradı ama bu durum cidden çok zor yaa...

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kolay olacagini kimse diyemez zaten canim :)
    Ama sadece soguk davraniyor diyede, hemen süphelenme bence :)

Erkekler biz kizlar/kadinlar gibi degillerdir, yani acik acik hersey hakkinda skintilari hakkinda konusamaz/konusmazlar ...

Insallah zamanla sevgilinde düzelir, eger deri yada onu skan neyse bir an önce ferahliga kavusur insallah, kavusurda sende mutlu olursun :)

Kendine ii bak tatlim :kiss: :6:

9. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımların için çok sağ ol hercai :) Seninde gönlündeki neyse o olur inşallah...

10. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    hercai guzel yazmış fakat görünen köy kılavuz istemez.seni kırmamak için açık konuşamıyo sanırım

Yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım!!!

yardım!!!

ben sadece bu üye aile albümünde üye olmadan da resimlermizinde cıkıp cıkmadıgını merak ettim resim koyucam ama korkuyorum yani üye olmadanda bbaskaları görebiliyomu
  2. YaRıM/

YaRıM/

Kör kuyular içinde... Kör dügüme dönmüs hayatıyla... yolunu kaybetmis kör bir kızım BEN. Kör olasıca duygularının beynini köreltmesine müsade eden... kör bir seyirciyim. Her seferinde hayatın kör noktasına tam isabet ettiren kör bir atıcıyım. Akıllanmayan ve herseye ragmen, körükörüne inanıp, baglanıp iyi niyeti her daim yanında tasıyan... hayatla körebe oynayan ve yakalayamayan bir...
  3. yardım:((

yardım:((

mrblar..doğum tarihim 24 ocak 1988 onunkide 23 temmuz 1984..aramızda şu ana başlamaya yakın birşeyler var..benim için hayırlı olur mu? eğer başlarsa sonumuz olur mu?tşk. ederim..
  4. yardım :)

yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  5. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız

Sayfayı Paylaş