Etiketler:
  1. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım:((

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında filizzz tarafından paylaşıldı.

mrblar..doğum tarihim 24 ocak 1988 onunkide 23 temmuz 1984..aramızda şu ana başlamaya yakın birşeyler var..benim için hayırlı olur mu? eğer başlarsa sonumuz olur mu?tşk. ederim..

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63
    canım 2010 yorumlarını hazırlıyorum. Biraz beklemen gerekecek.

yardım:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım!!!

yardım!!!

ben sadece bu üye aile albümünde üye olmadan da resimlermizinde cıkıp cıkmadıgını merak ettim resim koyucam ama korkuyorum yani üye olmadanda bbaskaları görebiliyomu
  2. YaRıM/

YaRıM/

Kör kuyular içinde... Kör dügüme dönmüs hayatıyla... yolunu kaybetmis kör bir kızım BEN. Kör olasıca duygularının beynini köreltmesine müsade eden... kör bir seyirciyim. Her seferinde hayatın kör noktasına tam isabet ettiren kör bir atıcıyım. Akıllanmayan ve herseye ragmen, körükörüne inanıp, baglanıp iyi niyeti her daim yanında tasıyan... hayatla körebe oynayan ve yakalayamayan bir...
  3. Yardım...

Yardım...

Arkadaşlar benim şuanki sevgilim çok iyi birisi...Onun sözüne inanyrm güvenyrm yaklaşık 3-4 aydır tanışıyoruz ama çıkmaya başlayalı 20 Gün oldu... 20 gündür Hiç görüşmedik onunla konuşamyruz ya o uygun olmuyor ya da ben ve onu çok iyi tanıdığımı düşünüyorum ve sanırım eski sevgilisini hala unutamamış gibi görünüyor bu durum canımı çok sıkıyor onunla bu konu hakkında nasıl konuşmalıyım...
  4. yardım :)

yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  5. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız

Sayfayı Paylaş