yardıma etmeniz lazım lütfen

Parthenope

Yeni Üye
Üye
yardıma etmeniz lazım lütfen
melekler benim sorunum çok karışık. sevglm bi başka kızla beni aldatıyor.yardım etmeniz lazım lütfen ne yapmalıyım???

Son düzenleme:
Cevap: yardıma etmeniz lazım lütfen

Henüz yaşın çok küçük meleğim. İnsanlara olduğundan fazla değer verir, yada sevdiğin için bağzı şeylere bu yaşta göz yummaya başlarsan. Ömrü hayatının sonuna kadar ezilmeye mahkum olursun.

Sana tavsiyem şudur, Şutla gitsin :) Bitiren sen ol ki psikolojik açıdan daha rahat olasın. Unutma, Taviz tavizi doğurur, taviz bir gün hak olur.

Yani taviz verdikçe karşındakine, yarın o, bu yaptığı şeyin normal olduğunu söyleyebilir ve yapmaya devam edebilir.

haklısınız.en iyisi bu en azından belki zamanla değerimi anlar.
belkide bir daha hiç kimseyi aldatmaması gerektiğini yoksa şimdide olduğu gibi tamamen kaybetmenin nasıl olduğunu bilmiş olur

MC adminime sonuna kadar katılıyorummm bi şarkı var atm snelikk aldanma çocuksu masun sözlere gibi bişeydiiiii....kimseye gereğinedne fazla güvenmeeee:)

Bence direkt konuş,konuşsan bile zaten inkar edecektir göreceksin.Şans filan sakın verme bu hatasını tekrarlayacaktır.Mc'nin dediği gibi sen bırak o seni bırakmadan.:training1:

bence de şutla gitsin hatta neden sorarsa sööleyip de haksız duruma düşme :)

bence sorma ,yok diycek. sadece neden senden başka birine bebeğim dediğini sor. bunu kabul etmeyeceğini söyle ve cek git.

aynen cnm ablalarım haklı tavis verme kimseye hayattın boyunca hhep ezirlirsin boşver emin ol aşk biyere kadar cnmm

Geri