Etiketler:
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Canım konuya ekleyeceğin resmi masaüstüne farklı kaydet sonrada imageshackten yükle ordan kopyalayıp yapıştır okiş:):)

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    teşekkürler meçhulcum yardımın için

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

Kocamla sorunlarim var yardim edin lütfen

kocama güvenmiyorum eşimi kendime bağlamak için dua kocamı kendime bağlamak için dua kocamla sorunlarım var kocanı kendine ben 4,5 senelik evliyim severek evlendik birde kizim var 3 yasinda kizim icinde cok üzgünüm cünkü babasi gereken ilgiyi göstermiyorum zaten bütün sorunda burdaya kocam evde olmaktan nefret ediyorda diyebilirim sürekli disarda arkadaslariyla zaman gecirmek kadar mükemmel...
  3. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

kızlar bilginize ihtiyacım var şimdi mide yanması var hafif baş dönmesi var sabahları ve gün ortalarında mide bulantım var bazen kusucak gibi oluyorum sık idrara çıkıyorum ve yanlız 13 ekimde hastalanmam gerekirken dün caz kanamam oldu ama kıp kırmızı geldi tedbiri aldım ama ondan baska kanamam olmadı acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yoksa tamamen yanılıyomuyum lütfen tecrubelerinizle...
  5. Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Merhaba melekler ben 9 haftalik hamileyim TSH testim 5.720 cikti saglik ocagnda onu doktoruma gosterdim ve agliorum surekli troid yuzunden zeka gerili olabilirmis simdi doktorum yeniden test yapti yarin alcam ama cok kotuyummm bebegim iyi mi bilmiyorum tedavisi varmi bunun :(

Sayfayı Paylaş