1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  yardıma muhtaç insanlara belediye nasıl yardım yapıyor

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba. Mahallemizde yardıma ihtiyacı olan bir aile var ve onlara yardımcı olmak, devletten yardım tedarikl etmek istiyoruz. Yalnız bilgimiz yeterli değil.Yardıma muhtaç ailelere, kişilere belediyeler nasıl yardım ediyor ?
   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.175
  Beğenilen Mesajlar:
  1.677
  Ödül Puanları:
  113
  Sayın misafirimiz,
  Belediyeler yardıma muhtaç insanlarla sosyal işler daireleri aracılığıyla ulaşırlar. Bu yardımlar kira, geçim ve beslenme yardımıdır. Bu yardımlardan faydalanmak için belediyelerin sosyal işler daire başkanlıklarına başvurabilirsiniz.
   
yardıma muhtaç insanlara belediye nasıl yardım yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. yardım kocaman yardıma ihtiyacım varrrr

  yardım kocaman yardıma ihtiyacım varrrr

  büşra kocaman evet arkadaşlar ben aşkk acısı ile yanan bi genç aşıkk vsvsvsvs evet ben çok uzaklarda bana çok uzaklarda oturan bi delikanlıya aşık olsum oda bana bizimkisi ilk görüşte aşk yani anlıcanız sadece 1 gece beraberdik o gece birbirimize vurulduk takıldık kaldık fakat o tanıştığımız gece o şuanki sevgilisi ile sevgiliydi aralarında birbirlerine yüzük takmışlar falan ama beni görünce...
 2. Muhtaç

  Muhtaç

  Bakınız; Fakir / Fakirlik.
 3. Tersane hem yetim hem yardıma muhtaç bıraktı

  Tersane hem yetim hem yardıma muhtaç bıraktı

  Tuzla'da 23 yaşındayken can veren babasının ölümünden 24 gün sonra 'yetim' olarak dünyaya gelen minik Deniz Dilek, dedesinin emekli maaşı ile hayat mücadelesi veriyor.. Ölümün kol gezdiği Tuzla tersanelerinde 98 kişi ihmaller zinciri sonucu öldü ve onlarca çocuk yetim kaldı. 20 günlük Deniz Dilek Kaşıkeman'ın babası Deniz Kaşıkeman ise daha 23 yaşındayken kayıtlara 96'ncı ölüm olarak geçti....
 4. Ateşin bulunması insanları nasıl etkilemiştir.

  Ateşin bulunması insanları nasıl etkilemiştir.

  Ateşin bulunmasının insanlar üzerindeki etkileri ateş bulunmasaydı ne olurdu ?
 5. DÜŞÜKMÜ YAPIYORUM YARDIM EDİN

  DÜŞÜKMÜ YAPIYORUM YARDIM EDİN

  Bugün doktora gittim ve 4 hafta 5 günlük hamile olduğumu öğrendim. Yalnız çok fazla yoruldugumdan mi bilmiyorum ama bugun kahverengi lekelenme seklinde kanama oluyo ve gün boyunca devam etti bundan onceki iki gun boyunca da damla seklinde gelmisti iki kez. Endiseleniyorum düşük olma olasılığı var mi sizce daha once bikez düşük yapmistim. Cevap verirseniz cok mutlu olurum.

Sayfayı Paylaş