Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardıma muhtaç insanlara belediye nasıl yardım yapıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Mahallemizde yardıma ihtiyacı olan bir aile var ve onlara yardımcı olmak, devletten yardım tedarikl etmek istiyoruz. Yalnız bilgimiz yeterli değil.Yardıma muhtaç ailelere, kişilere belediyeler nasıl yardım ediyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Belediyeler yardıma muhtaç insanlarla sosyal işler daireleri aracılığıyla ulaşırlar. Bu yardımlar kira, geçim ve beslenme yardımıdır. Bu yardımlardan faydalanmak için belediyelerin sosyal işler daire başkanlıklarına başvurabilirsiniz.

yardıma muhtaç insanlara belediye nasıl yardım yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tersane hem yetim hem yardıma muhtaç bıraktı

Tersane hem yetim hem yardıma muhtaç bıraktı

Tuzla'da 23 yaşındayken can veren babasının ölümünden 24 gün sonra 'yetim' olarak dünyaya gelen minik Deniz Dilek, dedesinin emekli maaşı ile hayat mücadelesi veriyor.. Ölümün kol gezdiği Tuzla tersanelerinde 98 kişi ihmaller zinciri sonucu öldü ve onlarca çocuk yetim kaldı. 20 günlük Deniz Dilek Kaşıkeman'ın babası Deniz Kaşıkeman ise daha 23 yaşındayken kayıtlara 96'ncı ölüm olarak geçti....
  2. Lütfen yardim...Imza

Lütfen yardim...Imza

Çoğu zaman çorbama kinimi doğrar, öfkemi kaşıklarim... bunu ayni bu boyutda ve renkde benim imzamin en alt sag kösesine ekleyebilirmisiniz ben beceremedim..... Simdiden cok tskler...
  3. asilama icin yardim ne olur...

asilama icin yardim ne olur...

Merhaba arkadaslar burda okudugum kadariyla tecrübeli arkadaslar var... banada yardim edin. Ben 3 yildir evliyim ve gebe kalamiyorum ben yurtdisinda kaliyorum burda bütün testlerim yapildi esiminde ama sorun yok. yinede olmuyor. ankarada iyi bir doktor tavsiye edecek kimse varmi. (Kadin doktor olmasi sartiyla) ve fiyatlar tam olarak ne kadar. ilk asilama ne kadar sürer benim isyerinden izin...
  4. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(
  5. kizlaaar yardim ediiin

kizlaaar yardim ediiin

Merak ediyoruuum kizlaar ; adetimi gectirmek icin ilaç kullandim fakat hamilelik suphem oldu eger hamile olsaydım ilactan sonra normal bir adet dönemi görülürmüydu sizce hamile olmaktan korkuyoruum ilaç bitiminde adet gördüm ama yinede merak ediyorum cevaplarınızi bekliyorum lütfen yardım edin tesekkurler

Sayfayı Paylaş