Yardımcı olun kızlarr

Bitkisel yollara başvurdun mu, mesela maydonoz suyunu tavsiye ederler. Benim de iltihaplanmam ve yanmam olduğu dönemlerde denemişliği vardır. Biraz araştır bakalım. Çünkü sürekli antibiyotik kullanamazsın bu halinle.

Bitkisel yollara başvurdun mu, mesela maydonoz suyunu tavsiye ederler. Benim de iltihaplanmam ve yanmam olduğu dönemlerde denemişliği vardır. Biraz araştır bakalım. Çünkü sürekli antibiyotik kullanamazsın bu halinle.
Maydonozun kansızlığa iyi geldiğini duydum ama iltihaba iyi geldiğini ilk defa duyuyorum doktorum beşinci ayımdan sonra antibiyotik vermek zorunda kaldı çünkü hamileleğim biraz zor geçiyo ağrılarım çok fazla sebebi iltihap maydonoz suyunu denicem tavsiyeniz için teşekkürler

O

opucuk

Forum Okuru
maydonoz suyu iltihaba iyi gelir ama hamile klmadann önce içirirler için temizlensin diye düşük yaparsın allah korusun iyice araştır hamilelikte iyi değildir bildiğim kadarıyla:11:

Estrofem kullananlar yardımcı olun lütfen acilll hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Pembe kahverengi lekelenme yardimci olu lütven Pembe kahverengi lekelenme yardimci olu lütven
2 haziranda bende pembe ve sonra kahverengi lekelenme oldu 1 gün sürdu adet günümde gecti yerlesme kanamasi mi acaba diye düşünüyorum 6 gün gecti hala adet gormedim sol tarafta agrilarim var ama şidetli degil karin bolgesinde yanma hissi...
Soru-Cevap 2
beta hcg yardımcı olun lütfen beta hcg yardımcı olun lütfen
adet gecikmesinden önce test yaptım 0.100 çıktı adetim gelmeyince yine yaptım .70 çıktı hamilemiyim?
Bilmedikleriniz 1
Allah askina yardimci olun öldürcem kendimi Allah askina yardimci olun öldürcem kendimi
Merhaba ben öncelikle şunu söliyim arkadan ilişkiye girdik ve arkama boşaldi içimde tuttum hemen tuvalete gittim çikardim yikadim üstüne tuvaletimi de yaptim sildim güzelce korktum öne gelir akar diye ama akmadi ve adetim biteli 5 gin olmuştu...
Bilmedikleriniz 1
Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!! Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!!
bir çocuk var bizim dükkana yemek yemeye geliyorlardı arkadaşlarıyla çocuğu çok beğenmiştim ama ne adını biliyordum nede onu tanıyan birini biliyordum sonra bir gün yine bu çocuk bizim dükkana yemek yemeye geldiğinde yanında benim bi arkadaşım...
Bilmedikleriniz 1
Estrofem kullananlar yardımcı olun lütfen acilll Estrofem kullananlar yardımcı olun lütfen acilll
Kızlar tüp bebek tedavisi görüyorum transfer oldu ve 12 gün sonra pozitif olduğunu gördüm estrofem kullanıyordum ama hala devam ediyorum kullanmaya bu ilaç tam olarak ne işe yarıyor ve ne zamana kadar kullanmam gerekiyor bilen var mı hamilelikte...
Bilmedikleriniz 1