yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...
merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?

gothic kız

Aktif Üye
Üye
bende sevgilime böyle yapıyorum sorun sanırım senin ondan daha çok ilgi beklemen. yada dikkat çekmek.
yada heyecan yaratmak olabilir.
seni tam olarak anlamasam bilene ben bunlar için gennelikle kavga çıkartıorum.
bence böyle kavga çıkartmak istediğin zaman seni seviyorum de ya da ona güzel sözler söyle emin ol böyle de kendini çok güzel hisseteceksin.

Döl yolu darlığı/lütfen yardımcı olun hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
beta hcg yardımcı olun lütfen beta hcg yardımcı olun lütfen
adet gecikmesinden önce test yaptım 0.100 çıktı adetim gelmeyince yine yaptım .70 çıktı hamilemiyim?
Bilmedikleriniz 1
Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!! Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!!
bir çocuk var bizim dükkana yemek yemeye geliyorlardı arkadaşlarıyla çocuğu çok beğenmiştim ama ne adını biliyordum nede onu tanıyan birini biliyordum sonra bir gün yine bu çocuk bizim dükkana yemek yemeye geldiğinde yanında benim bi arkadaşım...
Bilmedikleriniz 1
Estrofem kullananlar yardımcı olun lütfen acilll Estrofem kullananlar yardımcı olun lütfen acilll
Kızlar tüp bebek tedavisi görüyorum transfer oldu ve 12 gün sonra pozitif olduğunu gördüm estrofem kullanıyordum ama hala devam ediyorum kullanmaya bu ilaç tam olarak ne işe yarıyor ve ne zamana kadar kullanmam gerekiyor bilen var mı hamilelikte...
Bilmedikleriniz 1
YARDIMCI OLUN LÜTFEN MUSKA KAN NASIL KORUNURUM YARDIMCI OLUN LÜTFEN MUSKA KAN NASIL KORUNURUM
Biri bana mesaj attı ve bende muska olduğunu söyledi ancak yerini söylemedi 3 yıl önce yapılan bir şeymiş ve mutsuzluk veriyormuş kpss sınavına gireceğim ve aklımda sadece bu konu var sizce ne yapmalıyım muska varsa nasıl bulabilirim yardımcı...
Dini sorularınız ve cevapları 1
Döl yolu darlığı/lütfen yardımcı olun Döl yolu darlığı/lütfen yardımcı olun
Merhabalar, bazı sağlık sorunları sebebiyle evlenmeyi düşünerek hastaneye muaneye gittim böbrek hastasıyım her hangi bir engel var mı diyerek. Kadın hastalıklarında muane oldum döl yatağı/vajen girişi dar şuan evlilik düşünülemez dediler bana...
Tüm Sağlık Konuları 2