yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...
merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?

sare aslı

Yeni Üye
Üye
bnde öyleyim :)

smiley

Daimi Üye
Üye
benim esim oyle .... allah esine sabir versin... sende dua et allaha kotu hiyunu guzellestirsin diye...

gothic kız

Aktif Üye
Üye
bende sevgilime böyle yapıyorum sorun sanırım senin ondan daha çok ilgi beklemen. yada dikkat çekmek.
yada heyecan yaratmak olabilir.
seni tam olarak anlamasam bilene ben bunlar için gennelikle kavga çıkartıorum.
bence böyle kavga çıkartmak istediğin zaman seni seviyorum de ya da ona güzel sözler söyle emin ol böyle de kendini çok güzel hisseteceksin.

elesa

Yeni Üye
Üye
Cnm esine oldukca samimi davranmani diliyorum.. Erkek cabuk skilan bi varliktir unutma.. Kendni tutmaya calis

lütfen yardım :( hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yardımcı olun kızlarr Yardımcı olun kızlarr
Daha öncede yazdım cevap veren olmadı hamilelikte iltihap nasıl giderilir ikinci ayımdan beri iltihap var :(
Meleklerin Günlüğü 11
lütfen yardım :( lütfen yardım :(
kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4...
Meleklerin Günlüğü 7