yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

bella42

Yeni Üye
Üye
yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(
çok sevdiğim bi çocuk var o da beni sevio eminim buna ama o kadar karışık bi durum var ki..1 sene önce bu çocuk beni sevdiğini söyledi ben bi başkasıyla beraberdim ama ayrılmayı falan düşünüodum sallantıda bi ilişkiydi yani..sevdiğim çocuk(hazim) çok gözyaşı döktü benim için sabırla bekledi ama ben ona güvenemediğim için ayrılmamştım sevgilimden..neyse işte bu durum canıma tak etti şubat ayında ayrıldım. ama hazim bana karşı birazcık soğuktu falan bunun en yakın arkadaşı onur da sürekli mesaj falan atıodu bana bi gün benden hoşlandığını söyledi. tabi bu olay mayısta oluo ve hazim bana hala mesaj atmıo. ben de onura hazimle olan durumumu anlattım ve konuştuğunu hazimin başkasına aşık olduğunu beni hiç umursamadığını söyledi. ben de kahrolası inadım yüzüne onurun teklifini kabul ettim.büyük bi çocukluk yaptım yani..onur sürekli hazimle birleşmemi engellemiş benden ona ondan bana laf taşımış fln..tabi bu olayın bi süre sonra cılkı çıkıo ve temmuzun sonunda ben hazimle büyük bi kavga ettim kavganın sonu malum..ikimiz de birbirimzi çok sevdiğimizi anladık falan ama yine bi engel vardı..hazimin çıktığı kız(elif) biraz tuhaf biri ve ayrılırsa bunu kaldıramayacak bi tip. yani normal yollarla ayrılmalarını beklemek zorundaydım. ben ona da tamam dedim ve zaten bi süre sonra onurla ayrıldım. şu anda sevgilim de yok sadece hazime ait kalbim. onu da anlıyorum ama emin olamıyorum bazenleri sonuçta erkek duygularından emin olamayabilir. hani insanı gözleri ele verir ya gerçekten gözleri doğru söylüosa bana aşık..:( şimdi de ara verelim dedik da benim üzülmemden dolayı vicdan azabı duyuo karşına temiz ve kalbi yalnız sana ait olarak çıkacağım diyor..sizce ben napmalıyım o kadar karışık bi durum ki içinden çıkamyorm. yardımınıza ihtiyacım var lütfnn :(:(:((

aşk yada sevgi öle bir şey ki küçük bir hatayla bir anda herşeyi kaybedebilirsin canım .....cok hatalıı davranmışın keşke önce emin olsaydın ben anlamıyorum başkalarının lafına ne kadar önem veriyoruz bu yüzden kaybediyoruz coğumuz ya neyse .....şundan eminim kii eger gercekten sevdiğin cocuk ki sana göre seni seven cocuk seni istese ve sevgi denilen şeyi yaşatsa içinde bırak engelleri dağları aşıp gelir yanına kusura bakma benim düşüncem bu seven insan bunu yapar o kızla gününü gün ediyor sende bekliyorsunn yok ya daha neler ..... o cocuk o kıza karşı gram birşey beslemese ona katlanamaz ve hemen koşarak yanına gelir .....bence otur bir daha düşün sevdiğin çocugun seni sevip sevmediğini....
....

sanırım haklısın.. ama işte hep olan aşık tarafa oluo bi umut bekliyor istese de istemese de :(:(

sanırım haklısın.. ama işte hep olan aşık tarafa oluo bi umut bekliyor istese de istemese de :(:(

seni anlıyorum gayet iyi anlıyorum ama aşk sevmek diyince neden sadece yüreğe bakıyoruz kii aklımızın dediği de önemli belki de onu beklerken o gününü gün ederken hayatının aşkını kaçırıyor olabilirsin bu yüzden bazen aklımızı kullanmamız gerekiyor

ne biliym yine de kimse onun gibi olmck biliorm..gururm ön planda artık ama yine de onun da aynı acıyı yaşamasını istiorm ben onun için ne kadar çk üzüldüysem o da bnm için o kadar üzülsn istiormm..

bu çocuk hem o kızla çıkıp senide hazırda bekletio o kızdan ayrılmaya niyeti olsa bunu her türlü yapabilirdi. Hem o kızla olup seninde elinin altında olmanı istio bnce. Unut ve önüne bak derim bnden söylemesi

benim sana tavsiyem onunla bununla cikip kendini ucuz bir kiz haline getirme.
Yasin kac bilmioyrum ama, yasin gelince rabbim hakkinda hayirli olan bir es sana gönderir
Namusunla evlen ve alnin acik tertemiz birsekilde yuvani kur.
Belki kiziyorsun bana ama inan iyiligin icin yaziyorum. Namus cok önemli ve bu dünya gecici güzelim
Allaha c.c. emanet ol

sayın pinki

çok rica ederim yazdıklarınızı tekrar gözden geçirin , komik oluyorsunuz zira

Geri