yardımcı olurmusunuz hamilemiyim

fatma bilgin

Yeni Üye
Üye
yardımcı olurmusunuz hamilemiyim
Merhaba 1 mayısta ilişkiye girdim ama üstümüzde kıyafet yokken zevk suyu geldi 3 mayısta adet oldum diğer adetim 5 gün gecikti idrar testi yaptım negatifti 9 haziranda oldu ilk kan kahverengi geldi sonra kırmızı oldu diğer adetlerim 6 temmuz 30 temmuz ve 25 ağustos ama şu an karnım şiş ve büyüme var gibi ve göğüs uçlarım koyulaştı bas donmeside var hamile olabilirmiyim

Her ay adet gördüğü halde hamile olan insanlar varmış göğuslerdeki koyulaşma ve karnımdaki büyümenin sebebi ne olabilir bilgisi olan var mı

Gögüste koyulaşma şimdi olmaz. + karında hemen şişmez + gebelikte adet olunmaz. Bu kadar çok takıyorsanız gidin hastaneye HCG testi yapın kuşkularınıza son verin..

Her ay adet gördüğü halde hamile olan insanlar varmış göğuslerdeki koyulaşma ve karnımdaki büyümenin sebebi ne olabilir bilgisi olan var mı

karın hamilelikte 4 aydan sonra belirgin şişior ve gögüslerdeki koyulaşmada 3,4 ayda anca oluyor az okuyup araştır ayrıca test yapmak bu kadar zormu ya

1 kere gecikme yaşadım ve test yaptım negatifti ama bir daha test yapmadım çünkü gecikmem olmadı ama adetlerim normal sürede ama az gibi geliyor bana

Geri