Etiketler:
  1. ayse izmirli

ayse izmirli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yardımcı olurmusunuzz

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ayse izmirli tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim bu ay adetim 2 gün gecikti ve dün sabah kahverengi kan geldi hayatımda ilk defa böyle bişiyle karşılaştım arada kırmızı sonra gene kahverengi geliyo bugün 2.günüm neden olmuş olabilir yardımcı olurmusunuz bana lütfen.. Teşekkürler..

2. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    565
    Ödül Puanları:
    93
    cnm hkahverengi leke hamilelik de yerleşme belirtiside olabilir baska birşeyin belirtiside en doğru sonuca kan testi yaptırarak ulaşırsın... hayırlsı olsun inşallah

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Enfeksiyon varsa kahverengi lekelerde gelebilir. Ama hamile isen bu lekeler düşük belirtisi olduğundan dolayı mutlaka bir uzman hekime görünmende fayda var.

4. ayse izmirli

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gtmiştim gecen ay bnm adetim çok şiddetli karın ağrısı ve miğde bulantısı ile geçiyo buna en iyi çözüm doğum kontrol hapı demişti bende kullanırım dedm adet gördüğün ilk günden itibaren kullan dedi kahverengi kan gelmesine rağmen kullndım dün bugnde kullandm

- - - Updated - - -

doktora gtmiştim gecen ay bnm adetim çok şiddetli karın ağrısı ve miğde bulantısı ile geçiyo buna en iyi çözüm doğum kontrol hapı demişti bende kullanırım dedm adet gördüğün ilk günden itibaren kullan dedi kahverengi kan gelmesine rağmen kullndım dün bugnde kullandm

5. ayse izmirli

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    leke derken nasıl bişi yani??

Yardımcı olurmusunuzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen

kizlar bana yardimci olurmusunuzz....lütfen

kizlar ben 33 haftalik hamileyim ve hamile kaldigimdan beri hic nezlem dogru düzgün gitmedi burun tikanikligi vs. vs.. 5 yasind abide kizim varr ona hamileligimde böyle olmamistim kizlar baska bi sorun ise devamli kulaklarimda basinc oluyorr ve dün yine basladi cok rahatsiz oluyorum doktora gittik bisey yok dedi kizlar gecermi sizce bu durum beni cok rahatsiz ediyorr lütfen dualairnizi...
  2. Yardımcı Et Salçası

Yardımcı Et Salçası

Yardımcı Et Salçası Evet yanlış duymadınız Melekler et yemeklerinize katkı sağlaması amaçlı , lezzetine lezzet katsın diye düşünülmüş bir salça tarifi.. Yardımcı Et Salçası Malzemeler: *1 Kg. kemik *2 Kahve k. tane karabiber *1/2 Yumurta kadar yağ *1 Ceviz kadar havuç *1/2 Çorba k. patates unu *1 Baş soğan, tuz Hazırlanışı: Kemikleri ufak parçalara kırıp bir tepsiye koyunuz. Birkaç...
  3. yardımcı olursanız sevinirim

yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bir sorum olucak doktorum bana folik asit verdi kullanmam için gebelik öncesi sizce yararı var mı? kullanan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum.
  4. yardımcı olrsanız sevinirim

yardımcı olrsanız sevinirim

Tam 8 Gün Önce Kız Arkadaşımla İlişkiye Girdik Ve İlk Hafta Belirtilerine Baktım göhüs uçlarında hassasiyet,Yorgunluk ,Miğde bulantısı Baş Dönmesi ,Akıntı YazıLIYOR bunların hiçbiri yok Sadece Sık idrara çıkma varmış. bu arada ilişkiye girerkende korunduk ve bakirelik vardı hamile kalma olasılığı varmıdır yardımcı olursanız sevinim Şimdiden teşekkür ederim. . ..
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş