Yardiminiza ihtiyacim var....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cnm bu merhamettinden onu bırakamıyorsun ama ben 47 yaşındayım ve hayat tercübeme dayanarak söylüyorum acırsan acınacak hele düşersin kimse fedakerlik etmeye değmez kendini öldürecekmiş yalan o kozu kullanıyor bide senin iyi niyetli merhametli olduğunu anlayınca hem o kendi sorunu kendisi bilir acıma derim sadece kendini düşün bu basit bi şey değil b.şanslar hakkında hayırlısı olsun..

tskler oya abla :)

haklisin bend en dogrusunu yaptim, ayrildim ztn..

Intihara gelince, neyazikki cidden yapti/yapmis. Ögrendim bunu..

Ama simdi allaha sükür iyi, ve bidaha yapacagini sanmiom. Ders olmutur artik ):

Ama ben cok iyiyim onsuz artik :)

Mutluyum :)

Tkrardan TskLer MeLeKlerim :) Sizin yardimlariniz ile oldu :asskim:

tskler oya abla :)

haklisin bend en dogrusunu yaptim, ayrildim ztn..

Intihara gelince, neyazikki cidden yapti/yapmis. Ögrendim bunu..

Ama simdi allaha sükür iyi, ve bidaha yapacagini sanmiom. Ders olmutur artik ):

Ama ben cok iyiyim onsuz artik :)

Mutluyum :)

Tkrardan TskLer MeLeKlerim :) Sizin yardimlariniz ile oldu :asskim:

Büyüttüğün kadar değilmiş..Umarım ileride pişmanlığını yaşamazsın.:)

Ölümüne seven kolay kolay bulunmuyor.:smokin:

Ölümüne seveni istemem ztn canim :)

Sonucu Gördük :)

Saglikli bir sekilde sevilmek ve sevmek istiyorum. Bittigi zmn, ölüm lafi gecmeyecek bir sevgi..

:):):)

sütlümmmm bunları konuşmuştuk başarmana sevindim canım zor ama iyi olcak yanındayız canımcım:grouphug:

27 Yaşındayım , yaşadığım tecrübelerden şunu çıkardım;

1- Kesinlikle '' sanal'' ortamdan tanıştığın birinden samimiyet bekleme !
2- Aşk mesafe tanımaz değil, kesinlikle tanır. Belli süre sonra mesafe canını yakmaya başlayacak.En sonunda gücün kalmayacak ve üzüldüğün tek şey boşa geçen zamanın olacak.
3- Önemli olan para değil, Erkeğin hayat şartlarını sağlayabilmek için, ve seni mutlu etmek için para kazanma çapasıdır.Bu onun ne kadar sorumluluk sahibi biri olduğunu gösterir.
4- Hissetmediğin birisiyle '' belki olur,ilerde düzelir,mücadele edersem yaparım'' la yola çıkma, çünkü yaşı ne olursa olsun asla '' huylu huyundan vazgeçmez'' dolayısıyla sen ne yaparsan yap, insanları değiştiremezsin !
5- Olaylara bakarken, ilişkinizin muhasebesini yaparken, objektik olarak mantık süzgecinde bakmakta her zaman fayda var.'' ben çok duygusalım,mantıklı düşünmem duygusal düşünürüm,benim için hisler daha önemli gibi'' cümleler başta çok masumca görünsede,aslında farkında olmadan kendimize zarar veririz.
6- Hiçbirşey,hiçkimse asla '' kendimizden'' daha önemli değildir.

Sevgili Meleğim
Tamamen ikileme düşülen bir durum.Sevmek elbette çok güzel burada mesafeler sorun olmaz;sadece çok özlem olur.Fakat dediğin gibi sen onu ,onun sevdiği kadar sevmiyor ve bu denli az duygu beslemiyorsan ,kendini farkında olmadan mutsuz ediyorsun demektir.Maddiyat belki bir şekilde hal olur.Ama inan ki ,bir zaman sonra sen şu an yaşadığın hayatı özleyeceksin.Bence mantığının ne diyor ve duyguların ne diyor bunları masaya yatır.Ama o mutsuz olacak diye sürdürmeninde sana karşı yapılan bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.Biz burada ne yazarsak yazalım en son kararı sen vereceksin.Melekler akıllıdır.bu işinde üstesinden geleceğine inanıyorum.Unutma hayatta insan her şey görür buda geçecektir.Gönlünü ferah tut.
Niğde'den Sevgilerle

Sevgili Meleğim
Tamamen ikileme düşülen bir durum.Sevmek elbette çok güzel burada mesafeler sorun olmaz;sadece çok özlem olur.Fakat dediğin gibi sen onu ,onun sevdiği kadar sevmiyor ve bu denli az duygu beslemiyorsan ,kendini farkında olmadan mutsuz ediyorsun demektir.Maddiyat belki bir şekilde hal olur.Ama inan ki ,bir zaman sonra sen şu an yaşadığın hayatı özleyeceksin.Bence mantığının ne diyor ve duyguların ne diyor bunları masaya yatır.Ama o mutsuz olacak diye sürdürmeninde sana karşı yapılan bir haksızlık olduğunu düşünüyorum.Biz burada ne yazarsak yazalım en son kararı sen vereceksin.Melekler akıllıdır.bu işinde üstesinden geleceğine inanıyorum.Unutma hayatta insan her şey görür buda geçecektir.Gönlünü ferah tut.
Niğde'den Sevgilerle

Tsk ederim Melegim..:)

haklisin, hepiniz hakliydiniz.

Bende nihayet bir karar verdim, ve bu kararimdan hic pisman degilim :)

Hayatimda ilk defa mantigimla hareket ettim. :)

TsKler Meleklerim. tskler Destiny Angelim :kiss:

Berlinden Sevgilerle :)

canım ben biraz gerçekçi olucam evlenmeden önce herşey iyi olur maddiyat düşünülmez ama evlilik olup aşk bitince üstne bide maddi sorunlar olunca herşek birden değişir bence maddiyat çok önemli aşk biyerde yok oluyor tak kalan şey saygı bide durumun iyiyse tamamdır .kendimden örnek vereyim bende çok rahat büyüdüm herşeyim vardı eşiminse doğru düzgün ailesi bile yoktu evlendik alışamadım o hayata yok bilmezdim ama her sıkıntıyı çektim evlilikte bence sen kendi yoluna bak hani derlerya 'davul bile dengi dengine' gerçekten doğru bu sen kendine göre birine git bence.O büyük aşklar türk filimlerinde kaldı.öpüyorum güzel melek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri