Yardımınıza İhtiyacım Var !'!

JeLyb0n

Yeni Üye
Üye
Yardımınıza İhtiyacım Var !'!
Ya ben mutLu oLmayı beceremiyorum yada cevremdekilerle ilqilili bir sorun var bilemştorum .Şu son dönemde sevgilimle ayrılmam beni çok üzdü tahmin edilemiyeceği kadar çok. Şimdi ne ypıcam bilemiyorum.Şöyle açıklıyım ben sevgilimle ayrılmadan önce hrkes bna seni iyiki tanımışım çok iyi vakit qeciriyoruz beni qüldürebilen tek sen varsın neşe kaynağımsın gibi şeyler söyerken emreden ayrıldıtan sonra canım dışarı çıkmak istemiyor.yemek yemiyorum antidepresan kullanıyorum hayatım son bulmuş qibi duvarlarüstüme üstüme geliyor yardım edin :'(

canım butun ayrılıkların ardından bı sure ınsanlar bu tarz ruh halı ıcıne gırerler.bu sadece sende olan bısı deıl.etraafındakı herkesın bu tur ruuh halı ıcınde bı donem gecırdıklerını dusun.ama unutma hayattın altust edemıyecegı bı uzuntu yok.kendıne acıma gayet normal bı durum

öncelikle hoşgeldin aramıza canım...evet ayrılıkların ardından cogu insan kendini yorgun bıkmış sanki hayatta yokmuş gibi görür kendini... gülmek istemez öylece durup zamanın gecmesini beklerr ...bu gecici bir şeydir ayrılıgın ilk günleri gercktn zor gecer ..bunu atlatmanın yolları da vardır öncelikle insanlardan uzak kalma tam tersi her dk ailenle yada seni anlayan insanlarla ol yalnız kalma yalnız kaldıkca asla atlatamazsın ... bir şeylerle ugraşş eminim bu sana alıştırmayı ve ayrılıgı en kısa yoldan atlatmana yardımcı olacaktır..cevren aynı cevre değişen bir şey yok sadece şu ayrılık aşamasın da sana öyle geliyor.. eminim herşey düzelecektir...herşey gönlünce olsun...

çiviyi çivi söker bence tam tersine daha çok çevrendikilerle vakit geçir daha çok gül eğlen ilk başta zorla yapsan da bunları sonra gerçekten mutlu olduğunu ve acının hafilediğini hissedeceksin...

Geri