Etiketler:
  1. sevim.15

sevim.15 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardımm :D

Konu, 'Kadınca' kısmında sevim.15 tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

arkadasLar , örgüde yeniyim şu fotodakinin yapılışını anLatırsanız sevinirim.komşumuzun kızına doum qununde öreceğim :)
    resmin ön tarafı qözükmüyor .kızın yaşına qöre boyutlarını tahmin edebilirsiniz sanırım :) şimdiden thnx :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Valla tatlım tek şu kadarını sölim ben haroşa örgü bu birde ilmeklerde eksiltmeye ve çoğaltmaya gıtmısler benden bu kadar nerde eksılıo nerde azalıyo orasını bilemem..

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    canım kızın kafası ne kadardır bilemem o kadarını, o yüzden sen onun kafasına uyacak bi şekilde ilmekle başla haroşe örgü bu, ama ilmek azaltma yada çoğaltma yok düz işlenmiş daha sonrada tepede büzgü yapılarak dikilmiş.Eğer yapamazsan daha kolay modeller var canım onlardanda yapabilirsin

yardımm :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  4. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  5. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi

Sayfayı Paylaş