Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardımm edinn

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

niçin biçer makinelerine insanlar kol bacak vs. kaptırıyorlar???

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elbette ki hiç kimse kolunuda elinide bacağınıda kaptırmkak istemez. Ama olacağı varsa olur hem kaza geliyorum demez :) Allah bizleri kazalardan belalardan korusun.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yardımm edinn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmm

yardımmm

:busted_blue::busted_blue: konuları cevaplarken :) bu ıfadeden baska ıfade kullanamıyorum..bunu nasıl yapabılırım...:becky::becky:
  2. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  3. Yardımm Edinnn...!!!!

Yardımm Edinnn...!!!!

Artık bıkıyorum hayattann...Nolur bana yol gösterinnn...13 yaşındayım..Büyümek istiyorum.Biliyorum tepkilerinizi...Ama yapamıyorum..Çünkü artık ailemden çok sıkıldımm...Özellikle de babammm....Giyimime kadar herşeye karışıyor.Tabii babam karışçak ama yeterrr...!!! Lise seçimlerime 1 sene kaldı...Puanım oldukça yüksek..Anadolu lisesine girmek istiyorum.Ama babam ille imamhatip ille imamhatip...
  4. Melekler yardim edinn:((

Melekler yardim edinn:((

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(
  5. Yardımmmm edinnn kızlarrr

Yardımmmm edinnn kızlarrr

Kızlar merhaba ben 2 yıllık evliyim evlenmeden önce normal adet görüyordum evlendım 3 ay adet gordum sonra görmemeye basladım hep söktürücülerle oluyorum.. cocuk istiyorum doktor tedaviye basladı inofolic ve klomen verdi hamile kalmama yardımcı olurmu acaba... aranızda bunları kullanıp hamile kalan varmııııııı????NE OLUR CEVAP YAZIN

Sayfayı Paylaş