Yardımmm

kızlar benim adetlerim biraz düzensiz dr falutal kullan dedi 3.gün tahlil istedi bende tatilde yaptıramam diye kullanmadım 6. haftadayım ve 1 hafta önce yumurtlamam olduna dair belirtiler hissetmiştim bole bi durumda döllenme olsa sat a gore mi olur gebelik tarihi

canım benim gebelik tarihi son adet dönemine göre oluyor.Yani en son en zaman adet gördün ve hamile kaldıysan işte o günden belli olur gebelik tarihi.Eğer hamilyesen zaten ultrasona girdiğinde gebelik tarihini doktor söyler.:):)

mrb bende aranızda yeniyim 32 günlük evliğim eşimle korunmuyoruz bir takım belirtilerim var mide bulantım var devamlı belimde ve kasıklarımda hafif ağrı oluyor sigara içen biriyim ama artık fazla içemiyorum midem kabul etmiyor su bile içsem bulanıyor kan testi yaptırsam erkenmi acaba çok istiyorum bir tane bebiş bana yardım edinnnnnn

Canım benim kan testini ne zamna yaptırırsan yaptır kesin sonuç verir.Söylediklerin hamilelik belitisi.Bence hemen bir kan testi yaptır.İnşallah hamilesindir.Hayırlı haberleirni bekliyoruz...:)

Kızlar nasılsınız bakalım

İyiyiz canım benim seni sormalı.Varmı güzel haberler sende:)

Sıkma canını tatlım benim Rabbim büyük illaki olur.Daha erken.Hakkınızda hyırlısı meleklerim benim:)

merhabalar kan testi yaptırmadım daha adet günümü beklemek istedi kayınvalidem bu arada buğün kandil hem benim için hemde anne olmak isteyenler için bol bol dua adeceyim allah hepimize sağlıklı bebiş versin kandiliniz nubarek olsun

herkese merhaba. forumlarda okudum birçok yerde adete 10 -15 gün kala tiksinmeler yada bunun gibi belirti duyan arkadaşlar olmuş.benim 1 hafta var adetime ve ben hala bişey hissetmiyorum.çok istiyorum olsun. acaba normalmi bu durum. :( :( :(

slm herkese

arkadaşlar size bişey sorabilirmiyim??
en son düzenli olarak 5 haziranda adet oldum sonra 1 temmuz da geldi. ama 2 gün sürdü. 7 sinde test yaptım negatif sonra 13 ünde yaptım yine negatif çıktı :( ama belirtiler var. kasıklarım belim sürekli ağrıyo. karnımda şişlik var.perşembe günü dayanamayıp doktoru aradım ve yarın için randevu aldım. bakalım orada belli olacak inş hamişimdir =) sizce olabilirmi ?? yoksa başka bi sorun mu vardır ??
bu arada herkesin, tüm islam aleminin kandili mübarek olsun...

arkadaşlar size bişey sorabilirmiyim??
en son düzenli olarak 5 haziranda adet oldum sonra 1 temmuz da geldi. ama 2 gün sürdü. 7 sinde test yaptım negatif sonra 13 ünde yaptım yine negatif çıktı :( ama belirtiler var. kasıklarım belim sürekli ağrıyo. karnımda şişlik var.perşembe günü dayanamayıp doktoru aradım ve yarın için randevu aldım. bakalım orada belli olacak inş hamişimdir =) sizce olabilirmi ?? yoksa başka bi sorun mu vardır ??
bu arada herkesin, tüm islam aleminin kandili mübarek olsun...
inşallah hamişsindir.Yarın hayırlı haberi alırsınız :emzirme:Allahım herkese annelik duygusunu tattırsın.

hanımlar inş sonuç yüzümü güldürür akşam hep dua ettim. sizde dualarınızı esirgemeyin olur mu ?? şimdi doktora gidiyorum. gelince görüşmek üzere by...

Geri