yardımmmmmm:S:S

esraam

Yeni Üye
Üye
yardımmmmmm:S:S
mezuniyet için süper olmalıyım o gün tüm gıcık olduğum insanlar sinirden kendini yesin istiyorum.ve sevgilimin peşinden koşan kızlara son bi gol atmak istiyorum.o günü riske atmamalıyım.nerden ve nasıl başlamalıyım.mesela hala nette kafama uygun bi elbise bulamadm.zten sınavdan çıktım LYS e hazırlanıorum dışarda bunun için 2 günümü zor ayırcağım için kafamda bişiler oturmalı.sonra saç modelleri ayakkabılar.yaa yardım edin ya süper olmalıtım.malzeme iyi ama işlenmesi gerekyastık savaşısizlere güveniyorummm:cheer2:

siyah bir elbise taşlı süslü olsun biraz,siyah topuklu ayakkabı (boyuna göre az topuklu da olabilir) ince parlak ten rengi çorap.saçlara düz fön önlere hafif dalga,gözlere hafif bir siyah makyaj dudağa kırmızı bir ruj,siyah küçük bir çanta(yandan takmalı da olabilir) ekstra varsa büyükçe bir saat,saatle uyumlu bir bileklik,kolye ve yüzük.tamamdır!!!!!

:D:D:D

siyah-saten-elbise2.jpg

bence kendini bu kadar kasma yoksa o gün berbat gecebilir kendine güven ben her halimle güzelim demelisin yani kendine morel depola ama bi fikir verebilirim asiri makyajdan uzak dur sade ama güzel olsun güz makyajina önemver gözlerine yakisan makyaji yap abartidan uzak dur elbiseye gelince sade ama SIK elbise bulmak zor degil vücüt hatlarinla uyumlu bi elbise al renk seciminede sen karar ver sana yakisan rengi bul iste bu kadar ben seni hazirladim bile iyi eglenceler:)))

En onemlisi kiyafet kadar kiyafet rengi secimi,ben mezunuyetimde lise icin olani gectim,uni icin olani yazayim,kirik beyaz tek kollu bir elbise giymistim ve etrafimda siyah vs renkler cok oldugu icin beyaz on planda kalmisti.Sacimda o donem kizildi. tabiki ten rengin sac rengin vs ne bilmiyorum.

herşeyden önce kendine güven ve sadece ben v ben de mağrur,dik dur alımlı , şık v güzel olduğunu düşün hazır olduğunda aynaya bak ve güzel kadınım ne giysem yakışıyor diye seslice dile getir düşünceni şık bir kıyafet güzel bir makyaj sonra mezuniyet gecene katıl eğlen inan bana harika geçecektir .yap bu dediklerimi sonra bana mail at

tşk ederim sizleree hmm bu arada beyaz tenli siyah saçlı zayıf bi kızım:)bu arada bende açık renk düşündm ama beyaz değil bi iki kişi beyaz gitecek forma gbi durmasın:)ama valla kafamda bişiler oturuo.dediğinz gbi kasmıcam raht olcamm o gece benm gecm olcak:) son rutuşları yaparken de fikirlerinizi alırım.çok saolun:)

canim bence beyaz tenli siyah sacli biri isen sana en güzel kirmizi yakisir hem kirmizi daha bi dikat cekicidir bunuda unutma

Geri