yarım kalan bir yazı tıpkı bizim gibi

kaprisli

Yeni Üye
Üye
yarım kalan bir yazı tıpkı bizim gibi
boşuna bir caba benimkisi biliyorum bosuna kurdugum hayaller....giden gitti gec kaldın diyor icimden bir ses hem de bu sefer gideni sen gönderdin senin hatalrın sorumsuzlukların yüzünden gitti bıraktı işte seni diyor..hatta o bırakmadı seni sen yaptıklarınla haketmedin hiç onu diyor icimdeki ses bilmem farkettin mi en son yazdıklarınla aynı bu bahsettigim ses cunku yine sen haklısın...biliyorum her zaman haklı durumda olmaktan nefret edersin sen...ben biliyordum böyle olcagını demekten nefret edersin biliyorum ama yine öyle oldu be güzel gülüşlüm yine sen haklı cıktın..

yoklugun okadar belli ki icimde...sanki kafamın icinde buyuk dipsiz bir kuyu var ve butun dusuncelerim butun pişmanlık dolu sözlerim bu kuyunda yankılanıyor sanki...günlerdir kendi kendimi teselli etmeye calısıyorum ama olmuyor işte beceremiyorum kendimi haklı cıkarack bir tek neden bile bulamıyorum...utanıyorum evet inanmayacaksın biliyorum ama kendimden yaptıklarımımdan utanıyorum.....kendimi bir katil gibi seni öldürmüş gibi hissediyorum...

biliyormusun yoklugunda okadar cok cumleler kurdumki kendi kendime yanımda olsaydı sunuda söylerdim bunuda anmlatırdım diye diye saatlerce konusyorum kendi kendime..sanki sen karsımdaymıssın gibi beni duyacakmıssın gibi saatlerce konusyorum sana kendimi anlatıyorum bugune kadar kimseye evet sana bile anlatamadıgım kendimi anlatıyorum..anlattıkca biraz rahatlıyorum sonra gözlerimi acıyorum bakıyorum yine yoksun...yoklugun bırakıp gidisin yine geliyor aklıma...yıkılıyorum...icim icime sıgmıyor aglamk mı lazım bagırmak mı bilemiyorum..öylesine dusunuyorum..sensizlige kendimi alıstırmak icin kendi kendime provalar yapıyorum..onsuz da hayat devam ediyor yapacagını yaptın hayatını mahvettin bırak kendi hayatını yasasın sensiz daha mutlu olur diye kendimi avutmaya calsıyorum...kendimi senin yerine koyuyorum senin adına seviniyorum benden kurtuldugun icin...bir gun gelecek beni nasılsa unutacagını ve eski hayatına dönecegini dusunuyorum....biraz olsun teselli buluyorum bu dusuncelerden...

sonra...evet sonra tekrar kendim geliyor aklıma..sensiz ne yapacagım yoklugunu nasıl dolduracagım geliyor aklıma..hayat hiç bir anlamı kalmıyor bir anda..hersey bos dunya yasamaya degmeyecek mecburen sırf yasamak zorunda oldugum icin katlanılacak bir zaman dilimi bu hayat sensiz...

yazmak cok zor...insanın icinde kopan fırtınaları kelimelere daha dogrusu yazıya dökmesi cok zor bir tanem...icimden okadar cok seyler geciyor sana anlatacagım okadar cok sey var ki..ama yapamıyorum beceremiyorum keseke bir mucize olsa da beynimi okuyabilsen ozaman anlardın pişmanlıklarımı sana olan sevdamı sensiz benim ne hale geldigimi ozaman analrdın ama imkansız biliyorum...en son yazdıklarında sende öyle demiştin ya ..

sana anlatacagım söyleyecegim okadar cok sey var ki ama anlatamıyorum anlattıkca yazdıkca rahatlayamıyorum bu yuzden bosver demiştin...boşver bu yazıda bizim hikayemiz gibi yarım kalsın demiştin...

evet haklısın belkide bende anlatamıyorum işte tıkanıp kalıyorum icimden yazmak gelsede sana sayfalar dolusu seyler anlatmak gelse de olmuyor işte bir turlu rahatlayamıyorum..

haklısın galiba....boşver bu yazı da yarım kalsın....

alıntı

Geri