1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar lazım bende pastanın üstüne yazacam :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yaş Pasta Üzerine Yazılan Komik Yazılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşlarının üzerine yazılan yazılar <komik

mezar taşı üzerine yazı yazma yazı yazılan resimler mezar taşı yaz yazma taşının üstüne yaz Artık buraya takılıyorum Beni hesaptan düşün. Bi sabah bi uyandım,dünya yok Dün gece 2,30 sularında suları kesildi ömrün. Delil yetersizliğinden beraat etti Kalp yetersizliğinden gitti Karnında fazla su vardı, adalelerinde kireçlenme, böbreklerinde kum, kanında da demir fazlalığı. Beton gibiydi,...
  2. hamilelik üzerıne komık yazılar..

hamilelik üzerıne komık yazılar..

rüyada dişli bebek doğurmak rüyada bebeğin dişli doğması bebek görmek dişi çıkmış görmek Q: 35′ten sonra çocuk yapmak doğru mudur? A: Hayır, 35 tane yeterli görünüyor Q: Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en güvenilir yöntem nedir? A: Doğurmak. Q: Doktorum bana doğum yaparken hissedeceğim şeyin acı değil sadece normal bir baskı olacağını söyledi, bu doğru mu? A: Tabii, bakiniz...
  3. Komik Doğum Günü Pastası Yazıları

Komik Doğum Günü Pastası Yazıları

Yaş Pasta' ya Yazılan Komik Yazılar yaş pasta üstüne komik yazılar komik yazılar yaş pasta Eğer bir arkadaşınızın doğumgünüyse ve ona bir sürpriz yapmak istiyorsanız melekler, pastasını sizin alacağınızı söyleyin ve üstüne aşağıda sizlerle paylaştığımız birbirinden komik yazılardan birini yazın, eminiz şoke olacaktır :D:D Yaş Pasta Yazıları Komik ; -Niye doğdun ayça? -Doğdu da bitti...
  4. Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır

Yaş Pasta Üzerine Ne Yazılır ya da bana yaş pastanın üzerine yazılan yazı örnekleri verebilir misiniz arkadaşlar?
  5. Komik Duvar Yazıları

Komik Duvar Yazıları

Komik Duvar Yazıları lazım bana yeni ve çok Komik Duvar Yazıları olması lazım aMA

Sayfayı Paylaş