yaş sorunu :S

gisoow

Yeni Üye
Üye
yaş sorunu :S
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Öncelikle herkese merhaba :)

Size hemen danışmak istiyorum bu konuyu,çocuk meselesi dicem de koca adam :D
ben 91liyim o 81li ve tam bir koç erkeği.10 yaş şöyle durup düşününce çok fazla geliyor birlikte olmak için.Siz ne düşünüyorsunuz ? Kendisi benden hoşlandığını ve hakkımda ciddi düşündüğünü söylüyor..Görüşlerinizi bekliyorum canlarım :(

Canım, Afedersin ama 10 yaş Boru değil :S
hadi 2-3 olsa anlarım ama koskoca bi 10 yaş ..
İstek ve Fikirleriniz Biyerlerde Mutlaka patlak veriyor .
Benim arkadasımdan biliyorum... kendisi 17 yaşındaydı Çocuk 25 yaşındaydı ..
Ben onaylamadım ama Tabikide ,
Acaba olur mu diye çıktılar .. ama olmuyor gerçekten .. Çocuğun amacı Belliymiş Tabi .
Bizimki Saf Duygularla 0na bağlıyken Adamın Başka planları varmış ..
Neyseki geç olmadan farkına vardı !
0nu iyi tanı!
Her konuda seni anlaması , anlayış göstermesi lazım ..
! Çünkü Gerçekten Değişken Kararktere Sahip Öküzcan Çok ortalıkta :)
Sende iyi düşün derim .)

Haklısınız kızlar :( Ben de öyle düşünüyorum,ben daha 5 yaşa çok derken 10 yaş baya bi fazla geldi..Bu arada hoşbuldum burası harika bir siteymiş :)

canım benim aramıza hoşgeldin bende 19 yaşındayım erkek arkadaşım da 27 yasında 8 yaş war aramızda bu ağustosun sonunda 1. yılımızı kutladık karar senin bu arada 2 ay sonra istemeye gelicekler 8))

Hoşbuldum :) Ayy canım benim hayırlısı olsun hakkında :) Biz de şimdilik iyi anlaşıyoruz ama ileride iş ciddiye binince neler olur merak ediyorum..Hayırlısı bakalım :(

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Öncelikle herkese merhaba :)

Size hemen danışmak istiyorum bu konuyu,çocuk meselesi dicem de koca adam :D
ben 91liyim o 81li ve tam bir koç erkeği.10 yaş şöyle durup düşününce çok fazla geliyor birlikte olmak için.Siz ne düşünüyorsunuz ? Kendisi benden hoşlandığını ve hakkımda ciddi düşündüğünü söylüyor..Görüşlerinizi bekliyorum canlarım :(
aramıza hoş geldin canımm.Bence yaş önemli değill önemli olan senin ne hissetiğin eğer seviyosan bence herşeye değer.

Canıım. 10 yaş biraz fazla. Ama bu yaş fazlalığını iyi değerlendirmek de mümkün. Erkek eşini o zaman çocuğu gibi görüyo. İyi bir ilişki düzeni yakalayabilirseniz problem yok. Yaş farkının doğurabileceği sıkıntıları aranızda konuşup halledebilirsiniz. Mutluluklar dilerim.

bence yaş farkı sorun olmaz benim kuzenim 31 yaşında eşi ise 45 yani sizden daha fazla yaş farkı war :) ve bunlar 6 yıl kadar çıktılar ki çıkarken de böle bi sorun olmadı bence gerçekten sevenler için yaşın sorunu olmaz die düşünüyorum yine de karar senin tatlım hoşgeldin bu arada umarım formumuzda iyi vakit geçirirsin

Sorun yaratıp yaratmayacağı sizin beklentilerinize göre ve çıktığınız kişinin; kişiliğine göre farklılık gösterir bence.
İyi tanımanız gerektiğini düşünüyorum çünkü çoğu insanlar evlendikten sonra çok farklı bir kişiliğe bürünüyor.

Geri