Yasak aşkım

M

Misafir

Forum Okuru
Yasak aşkım
yasak aşkım
Seni sordum gecenin en karası zamanına sen uzaklardayken ben burada ne acılar içindeyim bir bilsen hayatın bu denli sensiz çekilmez olduğunu biliyorum
Sen yokken güneşim te çiçeğimde yoktu ben hayatın içinde hapis olmuş bir mahkûm gibi odamın etrafında dört dolandım durdum sen yok ken her gece gözyaşlarıma yeni düştüm kâh bugün kâh yarın dualar ederek uyudum. Sen sevgili hayatıma bir anda giren rüzgârın sevgilisi beni bir anda değiştiren uçurumun kenarından çektin beni
Yasaklarda sevdin beni
Sen gizlenmiş bir bahçe gibi bana açtın bütün kapılarını bana verdin bütün meyvelerini şimdi hayatım öle değiş tiki her güne yeni bir umutla başlamak nedir biliyor musun? her güne senin adını alarak seni düşünerek başlıyorum.
Güneşin sıcaklığı gecenin ayazı ne üşütüyor beni nede ısıtıyor sadece sen varsın bende
Ben seni yasaklarda sevdim imkânsız uçurumların köşesinde seviştik biz her gece sen o yatağında uykuya dalarken ben saatlerce seni izliyorum çiçeğim her gece sen düşlerde beni düşünürken ben sabaha kadar karşında oturup gözyaşlarımla seni izledim sevgili.
Hani derler ya uzaklıklar büyük sevgileri güçlendirir küçük sevgileri yok eder bizim sevgimizi çok büyük çiçeğim. Her gecen gün her gecen zaman seni daha çok seviyorum artık her telefonum çaldığında sensindir diye telefona bakıyorum her mesaj geldiğinde senden gelmiştir diye hey canla mesajıma bakıyorum çiçeğim şimdi benden uzaklarda yalızlığın ortasında durmuş bekliyorsun.
Ben seni bu yürekle sevdim çiçeğim gözlerim değil yüreğim seçti seni seninle olmak hayata sarılmaktır, mutlu olmaktır, hey canlanmaktır, gülmektir, sevmektir sevilmektir kısaca sevgili sen her şeyimsin kalbimin bir parçasısın canıma can katansın yüreğimdeki acıları alansın bir tek gözyaşın benim için ne kadar değerli bilirmisin sen sevgili.
Her gözyaşında yüreğimden bir parça kopar her gözyaşında canımdan bir can gider sevgili
Bana gel kollarıma gel hasretin sancısında demlediğimiz o günleri yaşayalım
Bana gel yüreğine konmayan mutluluğu dört mevsimde yaşatalım

Hayatın içinde yalnızca biz kalalım ruhun benimleyken de bedenin de benim olsun haydi sevgili yasaklarda beslediğimiz bu aşkın sevda zincirini koparalım ve sadece bana ait ol.
Düşlerimden çıkıp yanımda olmanı yeni başlayan güne seninle başlamak istiyorum sevgili.
Biz günahların içinde seviştik sevdik sevgili. Çıkmaz sokaklarda dolaştık sabahın ilk ışıklarında.
Korkularını günahlarını bırak gel benimle birlikte. Dört mevsim birlikte yaşayalım o karası gözlerinle. Hasretli yüreğinle yasaklı aşkımızla.

alıntı

Geri