1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yasak aşkım

  Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  yasak aşkım Seni sordum gecenin en karası zamanına sen uzaklardayken ben burada ne acılar içindeyim bir bilsen hayatın bu denli sensiz çekilmez olduğunu biliyorum Sen yokken güneşim te çiçeğimde yoktu ben hayatın içinde hapis olmuş bir mahkûm gibi odamın etrafında dört dolandım durdum sen yok ken her gece gözyaşlarıma yeni düştüm kâh bugün kâh yarın dualar ederek uyudum. Sen sevgili hayatıma bir anda giren rüzgârın sevgilisi beni bir anda değiştiren uçurumun kenarından çektin beni
  Yasaklarda sevdin beni
  Sen gizlenmiş bir bahçe gibi bana açtın bütün kapılarını bana verdin bütün meyvelerini şimdi hayatım öle değiş tiki her güne yeni bir umutla başlamak nedir biliyor musun? her güne senin adını alarak seni düşünerek başlıyorum.
  Güneşin sıcaklığı gecenin ayazı ne üşütüyor beni nede ısıtıyor sadece sen varsın bende
  Ben seni yasaklarda sevdim imkânsız uçurumların köşesinde seviştik biz her gece sen o yatağında uykuya dalarken ben saatlerce seni izliyorum çiçeğim her gece sen düşlerde beni düşünürken ben sabaha kadar karşında oturup gözyaşlarımla seni izledim sevgili.
  Hani derler ya uzaklıklar büyük sevgileri güçlendirir küçük sevgileri yok eder bizim sevgimizi çok büyük çiçeğim. Her gecen gün her gecen zaman seni daha çok seviyorum artık her telefonum çaldığında sensindir diye telefona bakıyorum her mesaj geldiğinde senden gelmiştir diye hey canla mesajıma bakıyorum çiçeğim şimdi benden uzaklarda yalızlığın ortasında durmuş bekliyorsun.
  Ben seni bu yürekle sevdim çiçeğim gözlerim değil yüreğim seçti seni seninle olmak hayata sarılmaktır, mutlu olmaktır, hey canlanmaktır, gülmektir, sevmektir sevilmektir kısaca sevgili sen her şeyimsin kalbimin bir parçasısın canıma can katansın yüreğimdeki acıları alansın bir tek gözyaşın benim için ne kadar değerli bilirmisin sen sevgili.
  Her gözyaşında yüreğimden bir parça kopar her gözyaşında canımdan bir can gider sevgili
  Bana gel kollarıma gel hasretin sancısında demlediğimiz o günleri yaşayalım
  Bana gel yüreğine konmayan mutluluğu dört mevsimde yaşatalım

  Hayatın içinde yalnızca biz kalalım ruhun benimleyken de bedenin de benim olsun haydi sevgili yasaklarda beslediğimiz bu aşkın sevda zincirini koparalım ve sadece bana ait ol.
  Düşlerimden çıkıp yanımda olmanı yeni başlayan güne seninle başlamak istiyorum sevgili.
  Biz günahların içinde seviştik sevdik sevgili. Çıkmaz sokaklarda dolaştık sabahın ilk ışıklarında.
  Korkularını günahlarını bırak gel benimle birlikte. Dört mevsim birlikte yaşayalım o karası gözlerinle. Hasretli yüreğinle yasaklı aşkımızla.

  alıntı

   
Yasak aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cengiz Kurtoğlu - Yasak Aşk

  Cengiz Kurtoğlu - Yasak Aşk

  aşka saygı duymayanı derdimize dert katanı cengiz kurtoğlu aşka saygı duymayanı cengiz kurtoğlu seviyorum tanrım cehennemde yak sen tanrım ellerini tuttuğumda gözlerine baktığımda tatlı sözler duyduğumda uçuyor uçuyor uçuyor tanrım aşka saygı duymayanı derdimize dert katanı bizi hergün ağlatanı cehennemde yak sen tanrım bu aşk yasak olsa bile dilden dile düşse bile yılda birkez görsem bile...
 2. Yasak

  Yasak

  Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
 3. o yasak bu yasak

  o yasak bu yasak

  Derste konuşmak yasak, Ağzımızımı bantlasak. Yemek yemek yasak, Midemize kilitmi taksak. Sınıfta kalmak yasak, Okuyup inekmi olsak. O yasak bu yasak, Vallahi arkadaşlar, Şu okuldan, BİR MENZUN OLSAK
 4. Yasak aşkta gergin bekleyiş

  Yasak aşkta gergin bekleyiş

  Valla çok merak ettim bende kimin yakaladığını ama hala mechul firdevs hanım gibi görünüyor ama süprizde olabilir bekliyelim balkalım kim çıkıcak:D BEHLÜL İLE BİHTER'İ KİM GÖRDÜ? Dizinin olay yaratan sezon finalinden sonra izleyenleri meraklı bir bekleyiş almıştı. Dizi çok konuşulan sevişme sahnesiyle sezona veda etmişti. O günden beri Bihter'le Behlül'ü kimin gördüğü merak...

Sayfayı Paylaş