Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki...

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki...
Hepimizin hayatta çok sevdiği, değer verdiği şeyler olmuştur mutlaka :) İşte buna dair çok güzel bir yazı.....

Yaşamda En Çok Çocukların Gözlerini Sevdim;içimde Huzurun Mutluluğunu Yaşattığı İçin

Yaşamda En Çok Dinmeyecek Sanılan Fırtınaları Sevdim; Yaşamın Her Döneminde, Savaşımı Vermem Gerektiğini Öğrettiği İçin,

Yaşamda En Çok Fırından Yeni Çıkmış Ekmeğin Kokusunu Sevdim; Duyumsama Duyumun , Bugün De Yanımda Olduğunu Bana Anımsattığı İçin,

Yaşamda En Çok Başarısızlıkları Sevdim; Başarıya Giden Yolu Gösterdikleri İçin,

Yaşamda En Çok Geceleri Sevdim; Tüm Günümü Nasıl Geçirdiğimi Değerlendirme Olanağı Verdiği İçin,

Yaşamda En Çok İnsanların Sorunlarını Dinlemeyi Sevdim; Yaşamın Gerçeklerini Görüp, Daha Olgun İnsan Olacağımı Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Duyulan Eksiklikleri Sevdim; Herşeye Sahip Olmanın, İnsanı Ne Kadar Mutsuz Ettiğini Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Arkadaşlarımla Geçirdiğim Zamanları Sevdim;içten Bir Sohbetin,tüm Ağrılara İyi Geldiğini Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Sevdiklerimin Ellerini Tutmayı Sevdim; Avucumun İçine Bıraktığım Yüreğime Dokundukları İçin,

Yaşamda En Çok Sabahın Erken Saatlerinde Çalan Çalar Saatimin Sesini Sevdim; Bana Bugün De Yaşama Olanağı Verildiğini Gördüğüm İçin,

Yaşamda En Çok Sevmekten Ve Sevilmekten Korkmayan İnsanları Sevdim;sevme Ve Sevilmenin Yapaylıktan Değil,doğallıktan Geldiğini Bildikleri İçin,

Yaşamda En Çok Buzlu Yollarda Yürümeyi Sevdim; Yaşamda Da Atılan Yanlış Bir Adımın, İnsana Ne Denli Acı Vereceğini Anımsattığı İçin,

Yaşamda En Çok Uzaklıkları Sevdim; Özlemlerin Duyguları Pekiştirdiğini Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Yaşamın Renklerini Sevdim; Yaşanılan Tüm Tüm Duyguları Tablolara Döktüğü İçin,

Yaşamda En Çok Sonu Başarısızlıkla Da Bitse Yaşam Deneyimlerini Sevdim; Bundan Böyle Saatimi Doğru Kararlara Kurmamda Yönlendirici Olacağına İnandığım İçin,

Yaşamda En Çok Birşeylere İnanmanın Mutluluğunu Sevdim; Kendimi İyi Duyumsadığımda , Yanımda Olacak İnsanların Varlığını Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Her Ne Olursa Olsun Birşeyin Bittiği İçin Üzülmek Yerine Yaşandığı İçin Sevinmeyi Sevdim; Üzüntülere Liman Olursak, Mutluluğun Başka Yerlere Demir Atacağını Bildiğim İçin,

Böylelikle İçten Ve Sevgiyle Atılan Her Adımın Yaşamımızın Her Anında Olması Gerektiğini Ve Bunun Da İnsan Olmanın Verdiği Ayrıcalıkla Yapılması Durumunda, Mutlulukla Selamlaşmanın Kaçınılmaz Olduğunu Öğrendim.
Unutmayın Ki Yaşam Denilen Şey İçinizden Gelendir.... ''ne ekerseniz onu biçersiniz...!!! ''

peki sizin en çok.......... sevdim dediginiz bişey varmı?

Geri