1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Bak Birtanem

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hem arkadaş hem de dostumdun sen benim Ayrılığı kaldıramaz şimdi yorgun bedenim
    Yine gece inerken sessiz odama
    Gözlerin gelir aklıma ah gözlerin sebebim

Bak birtanem geçiyor zaman
    Gelirsen sevgiyi aşkı gör o zaman
    Yıllar sonra karşılaşıp seninle
    Yazık etmeyelim bu sevgimize birlikte

Kapıyı çalıp giriversen içeri
    Sarılıp hissetsem sımsıcacık tenini
    Konuşamasam aklım gitse başımdan
    Seyretsem gözlerini

Yıllar sonra karşılaşıp seninle
    Yazık etmeyelim bu sevgimize birlikte

Nerdesin şimdi ah nerde
    Hasretin büyüyor her an yüreğimde
    Yıldızlar da senindir ay da
    Ne bölüştüysek yarı yarıya

Yaşar - Bak Birtanem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elveda Birtanem

Elveda Birtanem

Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti yanmanin nedeni aksam yedikleri degil uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2 yildir götürmeye çalistigi bir birlikteligi bitirecekti aslinda bunda geç bile kalmisti. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsiz uyanis bitmeli... Içinde bir muhakeme baslamisti, kendi kendine söyleniyordu: “Ona da haksizlik etmek istemiyorum...
  2. olmaz birtanem....

olmaz birtanem....

Ansızın hayatıma giriyorsun Varlığınla aklımı çeliyorsun Aşkınla beni şımartıyorsun Mucizeler yaratıp kahramanım oluyorsun Zamanla aşka alışıyorsun Daha az gülüp daha çok susuyorsun Değiştin sen hala görmüyorsun . Hazırdım bende seni bekliyordum Nerede bu geç kalmasa diyordum Ve bir gün karşımda duruyordun Bilmeden mucizenin ta kendisi oluyordun Anladım ben her şeyi...
  3. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  4. Geçecek birtanem

Geçecek birtanem

Geçecek bi tanem geçecek. Her şeyin geçtiği gibi. Kıyılarına vurup duran bir deniz var içinde. Durulacaksın." Ne anlatmalıyım sana. Yüreğim acıyor. Ellerim sıyrık içinde... Yenildim. Yine bilmem kaçıncı kez yenildim. Yeminlerim, asık yüzlü kararlarım, asla olmazlarım....... hiç biri kar etmedi. O, gelişi hep bilinen ama çaresiz teslim olunan kasırga gibi. Direnmeyeceğim. Bir idam mahkumu...

Sayfayı Paylaş