Yaşınız Kaç Buçuk ?

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Yaşınız Kaç Buçuk ?
bebekresimleri161-7766.jpg

Hep merak etmişimdir bu buçukta ne oluyor diye ..

Bir anneye soralım bebegii daha 10 yaş altı;

Zeynep abla kızın kaç yaşına girdi?
- halecim 2,5 yaşında canım..
-Allah bağışlasın zeynep ablam...

Canım senin oğlan kaç yaşında oldu şimdi?
-gülüm senin kızla aralarında 6 ay var bizimkisi 3,5 yaşında ..
-hmm..

Derrrkennn yaş büyüdükçe bu buçukların başına ne hal geliyorda tam sayılar kullanmaya başlıyoruz ;

Sunacım yaş kaç?
- agustosta 18 olcam kısmetse ( ayy ne güzel reşit olucam çok mutluyum ):tasu:
- pehhh...

Aslıcım kaç yaşına bastın şimdi ?
- ayy tatlım ya inanmıcaksın ama 27 oldum...
-aaaa taş çatlasa 24 gösteriyosun balım...:)

Ewet ballarım anne olanlarınız var tab aramızda sizler de böylemi diyorsunuz benim oglan 1,5, 2,5 .... 6,5 yaşında gibi....:dancing::dancing:

Benim de yaşım 23 buçuk yavrum 15 gün sonra 24 olcem ama sen çaktırma :D

Çok şeker bir konu olmuş her yönüyle bu ilk d.mod konuna ilk rep benden o zaman :)

Ayyhhh tşk ederim hayalim :) başlık nassii ama ben buldum ben bulduuuuummmm :D nihahahah

Ayrıca rep için 2x2 öpüldün tatlımcım:)

Sahi ya öyle bir muhabbet var yaa :D:D Çocuklarda ki, bu özellikle bebek yaşta ki çocuklarda buçuklar almış başını gidiyor. Büyüdükçede rakkam tam sabit oluyor :) Tahminimce, yaşını görmemiş bebekleri ay olarak hesapladıkları için bu aylar, belirli bir yaşa kadar gidiyor :D:D Yani kanımca öyle, aman ne bileyim ben bee :D:D Ama ben sabitim, canım tüm rakkam :D:D

Sahi ya öyle bir muhabbet var yaa :D:D Çocuklarda ki, bu özellikle bebek yaşta ki çocuklarda buçuklar almış başını gidiyor. Büyüdükçede rakkam tam sabit oluyor :) Tahminimce, yaşını görmemiş bebekleri ay olarak hesapladıkları için bu aylar, belirli bir yaşa kadar gidiyor :D:D Yani kanımca öyle, aman ne bileyim ben bee :D:D Ama ben sabitim, canım tüm rakkam :D:D

Çok haklısın rüyam bu ay farkı çocuklarda buçuğu doğurmuş.. ozmn ben bidahaki agustosa kadar 25,5 dicem :) hem işimede gelirr:)

Geri