1. AYTASI

  AYTASI Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  532
  Beğenilen Mesajlar:
  31
  Ödül Puanları:
  28

  Yastıklarda kuruttuğum gözyaşımsın "SEN"

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

  Yastıklarda kuruttuğum gözyaşımsın "SEN"
  Yıldızlardı senin yüreğin,bu yüzden gökyüzüne bakardım hep küçükken..

  Sebebini bilmediğim bir huzurdu, geceleri ay ışığında yıldızları izlemek, orada beni çeken birşeyler vardı, sessiz, gizemli ve de muamma..
  Renkleri arıyordum gökyüzünde, maviyi, kırmızıyı, pembedeki griyi, siyaha tutsak yeşili, sonra gözlerin geliyor aklıma..


  Duruyorum!.. Boğazıma bir şeyler düğümleniyor..

  Sana dair binlerce söz geliyor aklıma, sonra sevmeye dair söylenmiş tüm sözleri söylemek, dünyaya haykırmak istiyorum, ama gülümsüyorum usulca..

  Bu neye yarayacaktı ki? Sevmeye dair yazılmış ve söylenmiş tüm sözleri söylesemde içimdeki bu seni anlatamazdı ki onlar..

  Yaşamak lazımdı seni anlamak için, çünkü sen sadece anlamdın..

  Geceleri gökyüzüne baktığımda, aklıma düşen ve aklıma nakş olmuş bir anlamdın sen bana..

  Anlayıpta anlatamadığım bir anlam, yan yana koyduğumda her şeyi anlamsızlaştıran bir anlamdın, Senden daha anlamlısı varmıydı acaba..?

  Daha sıcak bir dokunuş..?
  Daha sıcak bir öpücük..?
  Daha içten bir sarılma..?
  Daha içten bir şevkat..?


  Ve senden daha derin bakabilecek bir göz varmıydı.. ?

  Şimdi gecenin koynundayım, hayalinle sevişiyorum, yalnızlığımda yastığıma sokuluyorum sen diye, onunla dertleşiyorum her gece..

  Ve ben şimdiler de onun koynunda ağlıyorum, yalnız ve kimsesiz bir çocuk gibi..

  Senden öncede vardı yaşam, ama sensiz yaşamak yaşamdan ayrı kalmak gibi bir şey, nefesimin yetmediğini, sözlerimin hep yarım hep yetersiz ve anlamsız kaldığını yakalarken buluyorum kendimi..

  Aynalarda arıyorum senin dokunduğun beni, aynalarda arıyorum tenimdeki izlerini, aynalarda arıyorum kaybettiğimi!..

  Sen hep benimdin, öyle demiştin, kalacak ve sonum olacaktın hani?..

  Sen Başkalarına Benzeme Sakın, Olur mu?..

  Demiştin hani?..

  Benzemedim işte, ben hala aynıyım ki, hangi göze baksam uçsuz bucaksız bir kabusta buluyorum kendimi, sonra uyanıyorum bu kabustan karşımdaki gözlerin senin olmadığını anlıyorum..

  Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum..

  YASTIKLARDA KURUTTUĞUM GÖZYAŞIMSIN, "SeN" ...


  alinti

   
Yastıklarda kuruttuğum gözyaşımsın "SEN" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. gözyaşı!!!

  gözyaşı!!!

  Az önce uyandım!... Bedenimde bildik bir yorgunluk... Yinede buradayım!.. Sen gelmeyince ben kaç kez gidiyorum hayattan. Vapur seslerini, tren seslerini, otobüs seslerini dinliyorum, adına umut denilen yanılsamamla, buğulu camlarda göz yaşlarımı siliyorum... Beklemek neden zordur? Ömrümüzün sınırlı olması mı, yoksa kaybetmek korkusu mu? Ama hayalin terketmiyorsa bedenimi, belli ki...
 2. GözyaşLarım...

  GözyaşLarım...

  Hep hıçkıra hıçkıra aqLamak istemişimdir çocukLar qibi ayakLarımı bütün qücümLe yere vurup avazım çıktıqı kadar baqırmak istemişimdir qözyaşLarımın yanakLarımdan süzüLüp DudakLarıma Aktıqı zaman O tuzLu suyu daima dilimle yalamak istemişimdir Ama Hayır ! Tam tersi olmuştur hep bir köşede sessizce aqlamış qözyaşlarımı içime akıtmışımdır Ve Ben... Hala o içimdeki qözyaşların derin...
 3. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

  Ya Gözyaşım Ya da Sen..

  Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
 4. Sen Uyurken..Gözyaşlarımı Biriktiriyordum

  Sen Uyurken..Gözyaşlarımı Biriktiriyordum

  Sen uyurken; yokluğunun en geçilmez anlarında bir cehennem odunu daha atıyorum hayallerime. Yudumlarken acı kahvemi içimden akan yaşlara hiç engel olamıyorum. Son surat haritan canlanıyor aniden gözümde, belki de sırf bu yüzden seni seviyorum. Hiç yalnız bırakmıyorsun beni, hep varsın ve inadına çoğalıyorsun... işte ben böyle bir sevgi deryasını kaybetmenin vereceği acıyla yaşamaktansa kendimi...
 5. Gözyaşı

  Gözyaşı

  duygulu yazılar, şiirler, annelik, anneler, çocuklar ile ilgili herşey burda meleklerim... annelerle ile ilgili okadar sözcük gelirki akla ama karşısına geçtiğinizde hiç birşey diyemeyiz.sadece sarılıp öpmek gelir içimizden benim oğlumda öyle yapıyor anne diyor sanki bişey diyecekmiş gibi başlıyor sonra sırnaşıkça bi öpücük konduruyor yanağıma sıkıca sarılıyor boynuma ben zaten anlıyorum o...

Sayfayı Paylaş