yata yata para kazanan öğretmenler !!!!!

:D:D sürekli konu dönüyo dolaşıyo en son yorum yapılanlar listesine giriyor,yorumlanmasını istiyorsanız yeterince yorumlandı zaten.öğretmenliğin nekadar zor,nekadar yorucu,nekadar stresli bir meslek olduğunu duymayan kalmadı.Allah yardımcınız olsun!!!!!!!!!

aaaaaaaaaa olmaz vallahi billahi olmaz bu konuya neden yorum yazılmıyor uzun zamandır???

ben yazıyım bari bi kaç bişiler.içimde kalmıştı bu konu yorum yapıyım bari son kez,her mesleğin kendine göre zorlukları var bunu kabul edelim değil mi?

öğretmenliğin ZOR bir meslek kategorisine girmesine karşıyım arkadaşlar dahası yok yani!!

buyrun bir öğretmenden çalışma şartları hakkındaki yorumları;

-biz de tatil çok ya
-yarım gün bir de
-ev hanımı gibiyim aslında
-Öğlene kadar işim bitiyor zaten

daha da yorum yok!!

aaaaaaaaaa olmaz vallahi billahi olmaz bu konuya neden yorum yazılmıyor uzun zamandır???

ben yazıyım bari bi kaç bişiler.içimde kalmıştı bu konu yorum yapıyım bari son kez,her mesleğin kendine göre zorlukları var bunu kabul edelim değil mi?

öğretmenliğin ZOR bir meslek kategorisine girmesine karşıyım arkadaşlar dahası yok yani!!

buyrun bir öğretmenden çalışma şartları hakkındaki yorumları;

-biz de tatil çok ya
-yarım gün bir de
-ev hanımı gibiyim aslında
-Öğlene kadar işim bitiyor zaten

daha da yorum yok!!

Bence öğretmenlik çok kolay bir meslek zevkle yapıyorum kolay olduğu için, bayana uygun olduğu için bu mesleği seçtim.İşimi o kadar seviyorum ki zor bile olsa zor gelmiyor.:meri:

Anlayana :ehi:hahaha

Geri